Vosk na depiláciu 400 ml

ARCO COSMETICI
ID1728
ARCO COSMETICI
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2016. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Depilačný vosk v plechovke na citlivú pokožku. Ohrejete ho pomocou špeciálneho ohrievača. Doň vložíte celú otvorenú plechovku a necháte vosk nahrievať cca 20 minút. Tak pomocou drevenej špachtličky nanesiete vosk na určené miesto. Vosk nanášajte v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov papier rýchlo strhnite. Zvyšky depilačného vosku odstráňte olejom po depilácii.

Depilácia voskom z plechovky

Do ohrievača na depilačný vosk vložíme otvorenú plechovku so 400 ml voskom. Prikryjeme vrchnákom, zapojíme do elektrickej siete a ohrievač zapneme. Vosk sa nahrieva 30-50 minút. Po nahriatí prístroj vypneme a drevenou špachtličkou nanesieme nahriaty vosk na požadované miesto. Vosk nanášame v smere rastu chĺpkov. Následne priložíme depilačný papier, prihladíme a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo očistiť olejom. Pokožku ošetríme mliekom po depilácii a nevystavujeme ju hneď slnečnému žiareniu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017