Blog

Biela CCFL LED lampa diamant 36W


ID4502
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Praktická lampa, ktorá nezaberie veľa miesta. Jej veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie akýchkoľvek gélov a gél lakov. Má 12W CCFL žiarovku a 24W LED diódy. Samozrejme si môžete nastaviť aj čas, pomocou troch časovačov 10, 20 a 30 sekúnd. Časovač spustíte stlačením príslušného tlačidla. Má senzor a vložením ruky do lampy a spustením pomocou senzora sa lampa zapne na trvalé svietenie. Vďaka zrkadlovému vnútru dochádza k rovnomernému tvrdnutiu nateriálov. Odnímateľné magnetické dno je veľmi praktické pri dezinfekcii aj pri pedikúre. UV gély a polygél tvrdnú v tejto lampe za 30-60 sekúnd. Gél laky a LED gély za 10-30 sekúnd. Žiarovky v lampe netreba meniť, pretože ich životnosť je 50tisíc hodín svietenia. Rozmer lampy je 19,5 x 18,4 x 9,8 cm.
štítok Novinka
farba biela
výkon 36 Watt
výška 9.8 cm
dĺžka 19.5 cm
šírka 18.4 cm

Napájanie lampy

 Lampa na nechty sa zapája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Zapojením do siete sa rozsvieti červená dióda a modrá dióda bude blikať pri časovači 30 sekúnd.

Napájanie lampy

Spustenie a jej nastavenie

Stlačením príslušného tlačidla s časom sa lampa rozsvieti na určený čas. Po uplynutí času zhasne a opäť sa rozsvieti červená kontrolka a blikajúca modrá. Ak do nej vložíte ruky v čase kedy je kontrolka červená a blikajúca modrá, rozsvieti sa na trvalé svietenie a zhasí sa vybratím ruky. Po ukončení práce odpojte prístroj z elektrickej siete.

 

Spustenie a jej nastavenie

Ako zvoliť správny čas

Táto UV LED lampa je vybavená špeciálnou CCFL špirálou a LED diódami, tie zaisťujú nepretržité svietenie až do 50 000 hodín. Má zaujímavý dizajn a prevedenie. Je vysoko kvalitná a spoľahlivá. Vďaka rozloženiu žiaroviek a zrkadlovým stenám, dochádza k rovnomernému a rýchlemu vytvrdnutiu gél lakov, BIO a LED gélov len za 10 až 30 sekúnd. Použitím UV gélu je čas tvrdnutia dlhší a to 20 až 30 sekúnd. Taktiež má odnímateľnú podložku, ktorá zabezpečí jej praktické čistenie. Môže byť využitá aj pri pedikúre.

Ako zvoliť správny čas

Lampa s netypickým moderným dizajnom bielej farby. Má odnímateľné magnetické dno, ktoré oceníte pri práci a čistení. Vhodná pri manikúre aj pedikúre. Je to profesionálna CCFL LED lampa do salónov, ale kľudne aj na domáce použitie. LED diódy a ani špirálovitá CCFL žiarovka sa v lampe nevymieňa. Vďaka tomu v lampe vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov za veľmi krátky čas. Ako samozrejmosť je senzor a časovač. Na výber máme z troch časov 10, 30 a 60 sekúnd. Lampa má výkon 36W. Napája sa do elektrickej siete pomocou adaptéra. Je ľahká a nezabera veľa miesta. Rozmer 19,5 x 18,4 x 9,8 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019