Blog

Biela UV LED dual lampa 24W/12W


ID5745
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 03/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Profesionálna lampa na nechty s výkonom 24W. Je možné ju využívať ako v salóne, tak aj v pohodlí domova. Biela dual lampa má zabudované 12 LED diódy so životnosťou viac ako 50 000 hodín svietenia, takže ich výmena nebude nutná. Prenosnú lampu je možné využiť ako pri manikúre, tak aj pedikúre. Má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Na jej vrchnej strane sa nachádza displej a tri časovače na 30, 60 a 99 sekúnd svietenia. Lampa má aj možnosť polovičného svietenia s výkonom 12W. Nezabudnite, že použitím polovičného výkonu, nanesený UV gél alebo gél lak tvrdne pomalšie. Preto je potrebné na polymerizáciu viac času. Double power má využitie pri citlivých a slabých nechtoch. Lampa sa napája do elektrickej siete pomocou priloženého kábla s micro USB koncovkou. Rozmer lampy je 20 x 10 x 6,5 cm.
štítok Novinka
farba biela
výkon 12 Watt, 24 Watt
dĺžka 20 cm
šírka 10 cm
výška 6.5 cm

Biela UV LED dual lampa

Lampa s displejom a jednoduchým ovládaním. Napája sa do elektrickej siete pomocou kábla s micro USB koncovkou. Na vrchnej časti lampy sa nachádza malý displej s 3 tlačidlami. Tie slúžia na určenie času svietivosti, resp. dobu tvrdnutia. Ponúka na výber 30, 60 a 99 sekúnd.

LED diódy na spodnej strane lampy

Lampa má 12 LED diód, ktoré sú rovnomerne rozložené. Vďaka dlhej životnosti LED diód nie je potrebné ich vymieňať.

Dual biela lampa na manikúru aj pedikúru s možnosťou použitia v salónoch, ale aj na doma. Jej tvar je oblúkovitý a je bez dna, čiže je otvorená. Má jednoduché použitie, stačí zapojiť priložený micro USB kábel do elektrickej siete. Na vrchnej časti lampy sa rozsvieti displej, pod ktorým sú 3 tlačidlá na určenie doby svietenia: 30, 60 a 99 sekúnd. Pri voľbe Double power (99 sekúnd) sa automaticky zníži výkon na polovicu. Tento program je vhodný pri citlivých a slabých nechtoch. Lampa disponuje senzorom na automatické rozsvietenie sa a vypnutie svietenia.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019