Blog

Bielo ružová UV LED dual lampa 24W


ID5748
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Šikovná a profesionálna UV LED lampa na nechty, ktorá je vhodná na domáce aj profesionálne využitie. Je v modernom bielo ružovom dizajne. Lampa neobsahuje... Celý popis
Naša cena 29.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Šikovná a profesionálna UV LED lampa na nechty, ktorá je vhodná na domáce aj profesionálne využitie. Je v modernom bielo ružovom dizajne. Lampa neobsahuje žiadne tlačidla, len displej, ktorý sa nachádza na jej vrchnej strane. Vďaka zabudovanému senzoru sa lampa vypne a zapne vložením a vybratím ruky z lampy. V lampe bez problémov vytvrdne UV gél, LED gél, gél lak a poly gél. Do elektrickej siete sa napojí pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia. Jej výkon je 24W a obsahuje 15 diód so životnosťou 50 000 hodín. Rozmer lampy 21 x 12,5 x 9 cm.
štítok Novinka
farba biela, ružová
výkon 24 Watt
dĺžka 21 cm
šírka 12.5 cm
výška 9 cm

Biela lampa s ružovým dizajnom

Malá a prenosná lampa, ktorá je vďaka svojim rozmerom ľahko umiestniteľná do akýchkoľvek priestorov. Zapája sa do elektrickej siete pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Jednoduché ovládanie lampy

Keďže lampa nemá žiadne tlačidlá, tak sa ovláda úplne jednoducho. Ruku stačí vložiť do vnútra a senzor rozsvieti lampu aj  malý displej, ktorý slúži ako časovač.

Spodná strana lampy

Na spodnej strane sa nachádza 15 LED diód, ktoré sú rovnomerne rozložené. Netreba ich meniť, pretože ich svietivosť má 50 000 hodín.

UV LED dual lampa je ľahká a praktická, vhodná nielen na profesionálne, ale aj domáce použitie. Lampa je oblúkovitá a bez dna, preto má využitie aj na pedikúru. Je veľmi jednoduchá na ovládanie, zapája sa do elektrickej siete pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia. Kábel sa napája do portu, ktorý je na bočnej strane zariadenia. Potom už len stačí vložiť ruku pod lampu a vďaka senzoru sa rozsvieti. Na vrchnej strane sa rozsvieti aj displej, ktorý slúži ako časovač. Po odobratí ruky sa čas na displeji vypne.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019