Blog

Červená dual UV LED lampa 24W


ID4479
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV LED lampa, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél aj gél lak. Je vhodná na polygély, UV, LED aj BIO gély. Jej veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie spomínaných gélov. Lampa má časovač, ktorý si môžete nastaviť na 30 alebo 60 sekúnd. Za 30 až 60 sekúnd v lampe vytvrdnú gél laky, polygély a LED gély. BIO a UV gély tvrdnú 60 až 180 sekúnd. Tu čas tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy. V lampe je rovnomerne umiestnených 15 diód, ktoré sa nemenia, lebo majú extra dlhú životnosť. Táto lampa je ako tunel, takže počas tvrdnutia dbajte na to, aby ste mali nechty umiestnené pod lampou. Keďže nemá dno, je vhodná aj na pedikúru. Lampa je napájaná z elektrickej siete. Rozmer lampy 21 x 12 x 8 cm.
štítok Novinka
farba červená
výkon 24 Watt
výška 8 cm
šírka 12 cm
dĺžka 21 cm

Napájanie lampy

Táto 24W kombinovaná UV LED lampa sa napája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Vytvrdne v nej akýkoľvek gél alebo gél lak. Je vhodná pre polygély, LED a UV gély.

 

Napájanie lampy

Jednoduché ovládanie

Stlačením tlačidla na vrchnej strane sa rozsvieti, tak ako aj dióda pri nápise 30s. Lampa je teda zapnutá s časovačom 30s a po uplynutí času sa vypne. Ak chcete časovač nastaviť na 60s je potrebné stlačiť tlačidlo 2 krát. Trojitým stlačením tlačidla ju vypnete. Ak ju chcete rozsvietiť bez nastaveného času, tak len vložte ruku. Rozsvieti sa vďaka zabudovanému senzoru pohybu. Po ukončení práce odpojte prístroj z elektrickej siete.

Jednoduché ovládanie

LED diódy

V lampe na nechty je rovnomerne rozložených 15 LED diód, ktoré predlžujú jej životnosť a zabezpečujú plynulý a účinný chod. Gél laky a LED gély v nej vytvrdnú za 30 sekúnd, no BIO a UV gély za 60 až 180 sekúnd. Má senzor pohybu pre automatické zapnutie a vypnutie. Je vhodná aj na pedikúru, aj na časté používanie do salónov.

LED diódy

Dual UV LED lampa má moderný dizajn tunelového tvaru a bordovú farbu s jemnou perleťou. Obsahuje 15 LED diód, ktoré sú rovnomerne umiestnené. Vďaka ním v lampe vytvrdne akýkoľvek LED gél, UV gél či gél lak. Lampu ovládame pomocou tlačidla, ktoré sa nachádza na vrchnej časti. Ním vieme lampu zapnúť, vypnúť a zároveň aj určiť čas svietenia na 30 alebo 60 sekúnd. Jej rozmer je 21 x 12 x 8 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019