Blog

Červená dual UV LED lampa s displayom 24W


ID5087
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dual UV LED lampa s displayom, na ktorom so zobrazuje čas. Lampa má senzor pohybu a rozsvieti sa po vložení ruky do vnútra. Vtedy začne plynúť čas, ktorý si musíte sami sledovať. Sama sa vypne po uplynutí 99 sekúnd. K rovnomernému vytvrdzovaniu prispieva 15 diód. Vytvrdne v nej akýkoľvek gél, polygél a gél lak. Hrubá vrstva klasického UV gélu alebo polygélu vytvrdne za 120 sekúnd a gél lak za 30 až 60 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy. Lampa je napájaná káblom do elektrickej siete. V balení je aj USB kábel, takže je možné aj toto pripojenie.
farba červená
výkon 24 Watt
dĺžka 21 cm
šírka 12 cm
výška 8 cm

Profesionálna UV LED lampa s výkonom 24W. Má zaujímavý dizajn, tunelového tvaru. Tmavo červená lampa disponuje 15 LED diódami, ktoré vytvrdzujú akýkoľvek gél v krátkom čase. Sú rozložené tak, aby svetlo rovnomerne svietilo. Číry UV gél v hrubšej vrstve vytvrdne za 120 sekúnd, farebný UV gél, gél lak a LED gél vytvrdne za 60 sekúnd. Vložením ruky, senzor aktivuje lampu a diódy sa rozsvietia. Vybratím ruky sa lampa vypne. Lampa bez prestávky svieti 99 sekúnd. Výhodou lampy sú pribalené dva káble, jeden s adaptérom a druhý s USB koncovkou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019