Blog

Dual UV LED lampa 48W anti-aging


ID5125
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledné 4 kusy
Biela perleťová triple lampa Excellent pro. Novinkou na trhu je táto elegantná lampa s výkonom 48W vybavená diódami 3v1 UV, LED a RED anti-aging v každej... Celý popis
Naša cena 85.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biela perleťová triple lampa Excellent pro. Novinkou na trhu je táto elegantná lampa s výkonom 48W vybavená diódami 3v1 UV, LED a RED anti-aging v každej dióde. Lampa je veľmi šetrná k pokožke a zabraňuje starnutiu pokožky. Je to kombinovaná UV LED lampa, v ktorej vytvrdnú všetky druhy gélov, polygélov a gél lakov za krátky čas. UV gély za 60 sekúnd, polygél 30 až 60 sekúnd a LED gély a gél laky za 30 sekúnd. Časovač sa dá spustiť na 30, 60, 90 a na automatický režim 99 sekúnd. Lampu rozsvietite tlačidlom štart alebo vložením ruky do vnútra. Táto triple lampa má aj senzor. Je veľmi kvalitná, má moderný dizajn a svojou výkonnosťou je vhodná do salónov. Je ľahká a praktická a má odnímateľné dno, vďaka čomu je jednoduchšie ju udržiavať čistú. Má 27 Triple LED diód, ktoré svietia na jasno ružovo. Svetelné pásmo je 365 nm, 405 nm, 610 nm. Rozmer lampy je 20 x 20 x 9 cm.
štítok Novinka
dĺžka 16 cm
šírka 17 cm, 7.5 cm
farba biela
výkon 48 Watt

Dual lampa Excellent pro

Inovatívna elegantná lampa bielej farby, ktorá je výnimočná predovšetkým svojou schopnosťou anti-aging. Vďaka jej žiareniu nielen zabraňuje starnutiu vašej pokožky, ale tiež ju šetrí a má na ňu blahodárne účinky. Jej hlavnou výhodou je, že v nej vytvrdnú gély aj gél laky. Lampa sa rozsvieti vložením ruky do vnútra, ale tiež je možné zapnúť ju tlačidlom štart. 

Dual lampa Excellent pro

 

Napájanie lampy

Súčasťou lampy je aj kábel s adaptérom, ktorého dĺžka je 143 cm. Rozmer lampy je 20 x 20 x 9 cm. Svojou ľahkou váhou sa postará o jednoduché a praktické používanie, ktoré je vhodné aj do salónov. Výhodou lampy je tiež odnímteľné dno, vďaka čomu je jednoduchšie udržiavať ju čistú. 

Napájanie lampy

 

Ovládanie lampy

Na lampe sa nachádza displey, ktorý je jednoduchý na ovládanie a pri zapnutí lampy sa rozsvieti na modro. Hlavné tlačidlo štart, ktorým sa lampa spúšťa, a tlačidlo select, ktorým si sami zvolíte vami požadovaný čas. Časovač lampy sa dá spustiť na 30, 60 a 90 sekúnd a tiež je možné zapnúť si automatický režim, ktorý trvá 99 sekúnd. 

Ovládanie lampy

Profesionálna moderná lampa na nechty UV/LED/RED 3v1. Určená do salónov, ale aj na domáce použitie. V lampe vytvrdne UV gél, LED gél, gél lak, poly gél a akryl gél. Vysoký výkon 48W, vám skráti a ušetrí čas pri polymerizácii. Jednoduché a intuitívne ovládanie sa nachádza na vrchu lampy. Má tlačidlo štart, vtedy svieti nonstop 99 sekúnd a časovače na 30, 60 a 90 sekúnd. Senzor snímania pohybu je u takejto lampy samozrejmosťou. Od iných lámp sa líši tým, že má anti-aging Triple LED diódy s červeným svetlom. Svetlo priaznivo vplýva na pokožku a tak spomaľuje starnutie. Rozmer lampy je 20 x 20 x 9 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019