Blog

Dual UV LED lampa Premium 54/48W


Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
UV LED lampa na gélové nechty a gél lak, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak. Navyše tvrdnutie prebieha rýchlo a trvá najviac minútu. Gél lakom postačí... Celý popis
Naša cena 99.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

UV LED lampa na gélové nechty a gél lak, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak. Navyše tvrdnutie prebieha rýchlo a trvá najviac minútu. Gél lakom postačí aj 10-30 sekúnd a gélom 30-60 sekúnd. Čas závisí od hrúbky nanesenej vrstvy ale aj od pigmentácie gélov. Dual lampa má zabudovaný senzor pohybu a časovač na 10, 30 a 60 sekúnd. Pri voľbe času 99 sekúnd sa lampa zapne na slabší výkon 48W. To je vhodné pre zákazníčky s citlivými nechtami. UV LED diód je rovnomerne umiestnených vo vnútri lampy a ich výmena nie je potrebná. Ich svietivosť je 50 000 hodín. Magnetické dno sa dá jednoducho odstrániť a prístroj môžete použiť aj na pedikúru. V prípade, že potrebujete lampu preniesť alebo premiestniť na stole, chytíte ju za praktickú rúčku a bezpečne presuniete či prenesiete. Rozmer 22,8 x 20,7 x 10,9 cm.
farba biela
výkon 54 Watt, 48 Watt
šírka 22.8 cm
dĺžka 20.7 cm
výška 10.9 cm
štítok Výpredaj , Zľava

Tvar lampy 

Lampa má moderný dizajn a veľmi praktický tvar, preto na pracovnom stole nezaberá veľa miesta. Ľahký presun lampy je možný vďaka praktickej rúčke, ktorú lampa má. Napája sa do elektrickej siete pomocou alektrického kábla.   

Ovládanie

Ovládanie sa nachádza na vrchnej strane. Lampa disponuje s časovačom na 10, 30 a 60 sekúnd a tlačidlom, ktorým zvolíme dlhé svietenie max. 99 sekúnd. Rovnakým tlačidlom meníme výkon lampy z 54W na 48W. Súšasťou je aj pohybový senzor, ktorý vložením ruky lampu aktivuje.

Magnetické dno

Odnímateľné magnetické dno je samozrejmosťou tejto lampy. Vďaka tomu je lampa vhodná nie len pri na manikúru, ale aj pedikúru. Pri odstránení magnetického dna je údržba a čistenie zariadenia jednoduchá.

 

Umiestnenie diód

V Dual lampe sú diódy umiestnené tak, aby svetlo rovnomerne dopadalo po celom obvode lampy. Diódy majú svietivosť viac ako 50 000 hodín svietenia, preto sa nevymieňajú. 

Vysoko kvalitná a výkonná dual lampa, ktorá je určená hlavne na profesionálne použitie v kozmetických a dizajnových salónoch. Má výkon až 54W. Vďaka tomu v nej vytvrdnú všetky druhy gélov do minúty a gél lakov do 30 sekúnd. Pre citlivé klientky a ich nechty, je tu možnosť nižšieho výkonu 48W. Je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Na jej vrchnej časti nájdeme rúčku pre jednoduchý prenos, ako aj veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Obsahuje časovač na 10, 30 a 60 sekúnd a tlačidlo na dlhé svietenie, ktoré je max. 99 sekúnd. Ak zvolíme dlhé svietenie, tak automaticky sa zmení výkon lampy na 48W. Jednoduchú údržbu vám zaručí odnímateľné dno. Lampu je možné použiť ako na ruky, tak aj na nohy pri pedikúre. Rozmery lampy 23,5 x 21 x 11,5 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019