Blog

Dual UV/LED lampa s LCD displayom 48W


Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledné 4 kusy
Praktická UV LED lampa vhodná aj na citlivé nechty, v ktorej za krátky čas vytvrdne akýkoľvek polygél, gél či gél lak. Nie je potrebné do nej kupovať žiadne... Celý popis
Naša cena 92.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Praktická UV LED lampa vhodná aj na citlivé nechty, v ktorej za krátky čas vytvrdne akýkoľvek polygél, gél či gél lak. Nie je potrebné do nej kupovať žiadne špeciálne gély. Táto Dual lampa má 24 diód, LCD display a časovač 10, 30 a 60 sekúnd. Stlačením tlačidla 10s zapnete lampu na 10 sekúnd. Opätovným stlačením túto voľbu zrušíte. Lampa má aj senzor, ktorým sa lampa zapne len ak nemáte nastavený žiaden čas. Vďaka odnímateľnému dnu sa ľahko čistí a môžete ju použiť aj na pedikúru. UV gél alebo polygél v nej vytvrdne za 60 sekúnd, gél lak za 10-20 sekúnd a LED gély za 30 sekúnd. V prípade citlivých nechtov si môžete zvoliť miernejšie svietenie tlačidlom "Low Heat Mode" a tým aj pomalšie tvrdnutie gélov. Nechty potom pri tvrdnutí gélu nepália. LED diódy majú až 50 000 hodín svietenia, takže ich výmena nebude nutná. Rozmer dual lampy 20,5 x 18,9 x 9,3 cm.
farba biela
výkon 48 Watt
výška 10.5 cm
dĺžka 22 cm
šírka 19.5 cm

Lampa s displayom

Výkonná profesionálna Dual lampa disponuje jedným displayom, na ktorom môžete sledovať čas svietenia. Lampa sa napája do elektrickej siete pomocou kábla.

Dno lampy

Magnetické dno je možné kedykoľvek odstrániť a zároveň hneď pripevniť, pretože je prichytené na štyroch magnetoch . Vďaka tejto funkcii je lampa vhodná ako na manikúru, tak aj pedikúru. 

Lampa zo zadu

Na zadnej strane sa nachádza vstup na elektrický kábel.

Ovládanie lampy

Lampa má tri časovače na 10, 30 a 60 sekúnd a tlačidlo na dlhé svietenie max. 99 sekúnd. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Má režim dvojitého napájania, vďaka tomu meníme výkon z 48W na 24W.

 

Svietenie lampy

Lampa sa rozsvieti vložením ruky vďaka senzoru alebo nastavením časovača. Obsahuje 24 UV LED diód, ktoré rovnomene rozpínajú svetlo vo vnútri lampy. Bez komplikácií v nej vytvrdne UV gél, LED gél, gél lak a poly gél. 

Dual lampa v modernom dizajne na gélové nechty, obsahuje LCD display. Pomocou neho môžeme sledovať čas. Má jednoduché ovládanie, ktoré sa nachádza na jej vrchnej časti. Obsahuje tri časovače na 10, 30 a 60 sekúnd a dlhé svietenie, ktoré je max. 99 sekúnd. Tlačidlom, ktorým zvolíme svietenie na 99 sekúnd, zároveň znížime výkon z 48W na 24W. Túto možnosť zvolíme pri citlivých nechtoch. V lampe vytvrdne akýkoľvek UV, LED, poly gél alebo UV gél lak. Pri profesionálnom používaní oceníme odnímateľné dno, vďaka ktorému sa lampa ľahko udržiava. Dno sa prichytáva magnetom. Obsahuje diódy, ktoré majú viac ako 50 000 hodín svietenia. Lampa je ľahká a jednoducho sa s ňou manipuluje. Jej rozmery sú 20,5 x 18,9 x 9,3 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019