Blog

Fialová dual UV LED lampa 48W


ID4748
Do 14 dní Máme 0 kusov :(
Lampa na rýchle vytvrdnutie rôznych gélov a gél lakov. V strede farebnej časti je zabudovaný display. Vhodná na manikúru aj pedikúru. Rýchlym vytvrdzovaním... Celý popis
Bežná cena 64.99 €
Ušetríte 8% 5.00 €
Naša cena 59.99 €
Zľava platí do 16.07.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Lampa na rýchle vytvrdnutie rôznych gélov a gél lakov. V strede farebnej časti je zabudovaný display. Vhodná na manikúru aj pedikúru. Rýchlym vytvrdzovaním šetrí čas a vy tak môžete vybaviť viacero zákazníčok. Rovnomerným rozložením LED UV diód zabezpečuje rýchle vytvrdzovanie. UV gél alebo polygél stačí nechať v lampe 30 až 60 sekúnd, gél lak a LED gély len 15 až 30 sekúnd. UV LED lampa na nechty má senzor a display. Ten sa zobrazí po rozsvietení, vložením ruky do vnútra. V tej chvíli sa začne rátať čas. Vybratím ruky sa lampa zahasí. Čas na displayi pribúda najviac do 99 sekúnd. Rozmer 27 x 17 x 9 cm.
štítok Novinka, Akcia
farba biela, fialová
výkon 48 Watt
šírka 17 cm
dĺžka 27 cm
výška 9 cm

Napájanie kombinovanej UV LED lampy

Zapojíte ju pomocou kábla s adaptérom do elektrickej siete. Ľahko sa ovláda, tým že nemá žiaden vypínač. Spustí sa vložením ruky do vnútra. Lampa má senzor a display. 

Napájanie LED lampy

 

LED UV diódy

V lampe je 21 LED UV diód, ktoré majú dlhú životnosť, preto ich nie je potrebné meniť. Na vytvrdnutie gél lakov stačí už 15 až 30 sekúnd. UV gély a LED gély vytvrdnú za 30 až 60 sekúnd. Diódy sa spúšťajú pomocou senzora pohybu. 

LED UV diódy

 

Profesionálna Dual lampa na vytvrdnutie všetkých druhov gélov ako je UV gél, LED gél a gél lak. Je v modernom dizajne bielo fialovej farby. Lampa je veľmi jednoduchá a praktická. Vďaka svojej nízkej váhe a tvaru ju môžme prenášať a uložiť kdekoľvek. Vhodná aj na pedikúru. Lampa neobsahuje žiadne tlačidlá ani gombíky. Zapojíme ju pomocou kábla do elektrickej siete. Ruku vložíme do lampy a pomocou zabudovaného senzora sa lampa automaticky rozsvieti. Vytiahnutím ruky sa lampa automaticky vypne. Lampa svieti nonstop 99 sekúnd. Na vrchnej strane lampy sa nachádza displej, ktorý nám ukazuje čas svietenia. Rozmer 270 x 170 x 90 mm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019