Blog

Medená dual lampa 2 v 1, 48W/24W


ID4481
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dokonalá UV LED lampa na gélové nechty. Ideálna aj na polygél, gél lak, a vďaka odnímateľnému dnu, aj na pedikúru. Žiarovky sa v tejto lampe nemenia. Je v nej 25 diód so životnosťou 50000 hodín svietenia. Môžete si ju nastaviť na silnejší výkon 48W, alebo na slabší 24W. Časovač 5s, 30s, 60s a senzor sú samozrejmosťou. Senzáciou je super rýchle tvrdnutie akýchkoľvek gélov a gél lakov. LED gély a gél laky tvrdnú už za 10 až 30 sekúnd. Polygély, UV a BIO gély za 30-60 sekúnd. S touto lampou ušetríte more času a vďaka tomu môžete obslúžiť viacero zákazníčok. Lampa má aj vlastný ventilátor, na chladenie diód, čím sa predlžuje ich životnosť. Dno je magnetické, takže v prípade pedikúry ho jednoducho dáte preč. Rozmer lampy je 20 x 15,5 x 8,5 cm.
štítok Novinka
farba medená
výkon 24 Watt, 48 Watt
dĺžka 15.5 cm
šírka 20 cm
výška 8.5 cm

Zapojenie lampy do siete

Táto kombinovaná LED lampa na nechty sa zapája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Vďaka dlhej životnosti LED diód, nie je potrebné žiarovky meniť a gély v nej vytvrdnú za extra krátky čas.

Zapojenie lampy do siete

Ovládanie UV LED lampy

Ovládanie UV LED lampy

  1. Zapnete ju stlačením príslušného tlačidla s uvedeným časom (5s, 30s, 60s). Alebo vložením ruky pomocou senzora na trvalé svietenie.
  2. Ak pri tlačidle ON/OFF nesvieti dióda, je nastavená na výkon 48W. Gél takto tvrdne rýchlejšie.
  3. Pridržaním tlačidla ON/OFF sa rozsvieti príslušná dióda. Vtedy je zapnutá na nižší  výkon 24W. S výkonom 24W ju spustíte stlačením príslušného času, alebo vložením ruky do lampy.
  4. Stlačením tlačidla ON/OFF ju vypnete aj pred uplynutím nastaveného času.
  5. Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Ovládanie UV LED lampy

Úsporné LED diódy

Vďaka svojmu výkonu a kvalitnému spracovaniu, LED gély, UV gély, BIO gély alebo gél laky, v nej vytvrdnú za extrémne krátky čas. Diódy sa nemenia, pretože majú extra dlhú životnosť. Má zabudovaný senzor pohybu, čiže automatické zapínanie a vypínanie pri vložení ruky. Je vhodná pre profesionálne nechtové dizajnérky, na použitie v profesionálnych kozmetických salónoch , alebo na použitie doma.

Úsporné LED diódy

Medená profesionálna DUAL lampa je určená do salónu, ale aj na domáce použitie. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov ako LED gél, UV gél, BIO gél alebo gél lak. Má zrkadlové vnútro s 25 diódmi, vďaka ktorým gél vytvrdne za veľmi krátky čas. Výkon lampy si môžeme nastaviť na 24W a 48W a to podržaním tlačidla ON/OFF. Tým istým tlačidlom lampu zapneme aj vypneme. Na vrchnej časti ešte nájdeme aj časovač na 5, 30 a 60 sekúnd. Je možné ju použiť aj pri pedikúre, vďaka odnímateľnému magnetickému dnu. Napája sa do elektrickej siete pomocou adaptéra. Rozmer 20 x 15,5 x 8,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019