Blog

Medená dual UV LED lampa so sensorom 48W


ID4751
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kombinovaná lampa so senzorom a displayom, ktorá výrazne skráti čas robenia nechtov. Je vhodná na manikúru aj pedikúru. Vytvrdzuje akýkoľvek polygél, gél a gél lak v rekordne krátkom čase. UV gély a polygély už za 30 až 60 sekúnd a gél laky 15 až 30 sekúnd. Rozsvieti sa až po zapojení do siete a vložení ruky do lampy. Vtedy sa zobrazí aj display, ktorý pri vypnutej lampe nevidno. Rozsvietením sa ihneď začne rátať čas najviac 99 sekúnd a tak sa zahasí.Zhasne aj po vybratí ruky z nej pred uplynutím času. Ku kvalitnému vytvrdzovaniu prispieva 21 LED diód, ktoré sú rovnomerne rozložené. Rozmer lampy 27 x 17 x 9 cm.
štítok Novinka
farba biela , medená
výkon 48 Watt
šírka 17 cm
dĺžka 27 cm
výška 9 cm

Napájanie a ovládanie dual lampy

Zapojíte ju jednoducho pomocou kábla s adaptérom do elektrickej siete. Lampa neobsahuje žiadne tlačidlá, takže sa spúšťa vložením ruky dovnútra pomocou pohybového senzora. Ak ruku vyberiete, lampa zhasne. Čas sa odpočítava na displeji, ktorý je na vrchu lampy.

Napájanie a ovládanie dual lampy 

 

UV LED diódy

V tejto 48W lampe za veľmi krátky čas vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov. Je v nej 21 diód, ktoré vydržia veľmi dlho. Nie je potrebné ich vymienať. 

UV LED diódy

 

Moderná profesionálna lampa na gélové nechty. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov ako je UV gél, LED gél a gél lak. Pomocou zabudovaného senzora sa lampa zapne vložením ruky, vybratím ruky sa lampa vypne. Čas svietenia si môžeme sledovať na displeji, ktorý sa nachádza na vrchnej strane. Lampa má zlato bielu farbu. Má 21 LED diód a výkon 48W čo má za dôsledok rýchle vytvrdnutie gélov. Do elektrickej siete ju napojíme pomocou priloženého adaptéra. Rozmer lampy je 270 x 170 x 90 mm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019