Blog

Promed lampa UV-LED 8W

PROMED

ID4443
PROMED
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dual lampa UV LED, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak za krátky čas. Praktická malá a ľahká lampa, v ktorej gél laky a LED gély vytvrdnú za 30 sekúnd a hrubá vrstva UV gélu za 90 sekúnd. Stlačením tlačidla na vrchnej strane sa LED lampa zapne na 30 sekúnd. Po tomto čase sama vypne. Je napájaná z elektrickej siete, pomocou sieťového kábla. Má moderný dizajn. V lampe sú rovnomerne rozložené 4 diódy, ktoré zabezpečujú dokonalé zatvrdnutie gélov. Životnosť žiaroviek je taká dlhá, že ich netreba vôbec meniť. Rozmer 12 x 8,8 x 5,7 cm.
štítok Novinka
farba biela, ružová
výkon 8 Watt
šírka 8.8 cm
dĺžka 12 cm
výška 5.7 cm

Napájanie lampy

Táto kombinovaná lampa sa napája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Má štyri rovnomerne rozložené diódy, vďaka ktorým, v nej v krátkom čase vytvrdnú všetky typy gélov a gél lakov.

Napájanie lampy

Dual lampa nemeckej značky Promed je veľmi ľahká a praktická. Vďaka malým rozmerom ju vieme použiť kdekoľvek a kedykoľvek. Obsahuje štyri LED žiarovky, ktoré sa nevymieňajú, pretože majú dlhú životnosť. Súčasťou balenia je adaptér, pomocou ktorého napojíme lampu do elektrickej siete. Na vrchnej časti je tlačidlo, ktorým lampu zapneme na 30 sekúnd. Vytvrdne v nej LED gél, UV gél a gél lak. Jej rozmer je 12 x 8,8 x 5,7 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019