Blog

Strieborná dual UV LED lampa 48W


ID4750
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledných 8 kusov
Silná lampa na manikúru aj pedikúru, v ktorej vytvrdne akýkoľvek UV gél, polygél, gél lak a LED gél. Keďže každý je iný, líšia sa aj dobou tvrdnutia. Klasické... Celý popis
Naša cena 59.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Silná lampa na manikúru aj pedikúru, v ktorej vytvrdne akýkoľvek UV gél, polygél, gél lak a LED gél. Keďže každý je iný, líšia sa aj dobou tvrdnutia. Klasické gély a polygél vytvrdnú za 30 až 60 sekúnd. LED gély a gél laky už za 15 až 30 sekúnd. Doba tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy ale aj od pigmentácie. Má 21 LED diód, senzor a display, ktorý zobrazuje čas. Ten na prvý pohľad nevidieť a zobrazí sa po zapnutí. Vložením ruky do lampy sa senzorom rozsvieti a čas začne plynúť. Sama sa vypne až po 99 sekundách. Zobrazuje teda čas ale nemá nastaviteľný časovač. Rozmer UV LED lampy 27 x 17 x 9 cm.
štítok Novinka
farba biela , strieborná
výkon 48 Watt
šírka 17 cm
dĺžka 27 cm
výška 9 cm

Jednoduché ovládanie

Lampu najprv zapojíme do elektickej siete pomocou kábla s adaptérom. Rozsvieti sa vložením ruky do vnútra a vypne vybratím ruky z lampy. Čas sa odpočítava na hornom displeji. 

Jednoduché ovládanie

Tvrdnutie gélov v dual lampe

Je v nej 21 LED diód, ktoré majú veľmi dlhú a životnosť, vďaka čomu ich nie je potrebné meniť. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov a gél lakov za veľmi krátky čas. Doba tvrdnutia závisí aj od hrúbky nanesenej vrstvy gélu.

Tvrdnutie gélov v dual lampe

Jednoduchá a praktická 48W DUAL lampa na profesionálne alebo domáce použite. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov a gél lakov za veľmi krátky čas. Dual lampa je v modernom dizajne strieborno bielej farby. Neobsahuje žiadne tlačidlá na ovládanie a časovanie. Lampa sa automaticky rozsvieti vložením ruky pomocou zabudovaného senzora. Vybratím ruky sa lampa vypne. Na jej vrchnej strane je displej, na ktorom môžeme sledovať čas svietenia. Lampa má v sebe zabudovaných 21 diód, ktoré sú umiestnené tak, aby svetlo svietilo priamo na nechty. Rozmer lampy je 270 x 170 x 90 mm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019