Blog

Zlatá UV LED dual lampa 24W


ID5746
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Zlatá dual lampa v ktorej bez problémov vytvrdne UV gél, gél lak aj poly gél. Má oblúkový tvar bez dna, preto je vhodná aj na pedikúru nie len na manikúru. Lampa je veľmi ľahká a prenosná. Nezaberá veľa miesta, preto je ju možné uložiť kdekoľvek. Pred použitím ju napojte do elektrickej siete pomocou priloženého kábla. Vložením ruky alebo nohy sa lampa aktivuje a začne svietiť vďaka zabudovanému senzoru. Čas môžete sledovať na displeji. UV gél a poly gél vytvrdne v lampe za 60 až 90 sekúnd a gél lak za 30 až 60 sekúnd. Čas polymerizácie záleží od hrubky nanesenej vrstvy. Rozmer celej lampy 21 x 12,5 x 9 cm.
štítok Novinka
farba zlatá
výkon 24 Watt
dĺžka 21 cm
šírka 12.5 cm
výška 9 cm

Ovládanie UV/LED lampy

Lampa v zlatej farbe má jednoduchý dizajn a ešte jednoduchšie ovládanie. Jej výhodou je, že je veľmi ľahká a malá, takže jej prenášanie je nenáročné a umiestnenie v priestore nezaberá veľa miesta. Na bočnej strane je malý otvor na zapojenie kábla. Po zapojení do elektrickej siete sa rozsvieti len displej.  Lampa sa rozsvieti až po tom, čo do nej vložíte ruku.

Displej na vrchnej strane lampy

Po vložení ruky do lampy sa vo vrchnej časti rozsvieti malý displej, na ktorom sa začne odpočítavať čas. Ak ruku vyberiete, tak UV LED diódy zhasnú a takisto displej prestane odrátavať čas.

Lampa zo spodu

Výhodou LED diód je to, že ich svietivosť má dlhú životnosť. To znamená, že ich nie je potrebné meniť ako je to pri UV lampách so žiarovkami.

Výkonná dual lampa s jednoduchým, no luxusným dizajnom v zlatom prevedení na profesionálne a domáce použitie. Jej ovládanie je veľmi jednoduché. Na jej bočnej strane sa nachádza port na zapojenie priloženého kábla. Potom ho stačí už len zapojiť do elektrickej siete. Lampa nedisponuje tlačidlami na určenie doby svietenia. Jednoducho do nej vložíte ruku, vďaka senzoru sa rozsvieti a čas sa začne odrátavať na vrchnej časti displeja.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019