Blog

Biely High light LED gél 4g

SILCARE

ID4445
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Snehovo biely LED gél bianco vyššej kvality. Určený na bielu špičku, alebo na zdobenia. Je stredne hustý. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd, podľa typu lampy.... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 25% 1.00 €
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Snehovo biely LED gél bianco vyššej kvality. Určený na bielu špičku, alebo na zdobenia. Je stredne hustý. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd, podľa typu lampy. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva. Tá slúži na spevnenie väzieb medzi jednotlivými nanesenými vrstvami gélu. Vytvrdne aj v UV lampe no za 2 minúty.
farba biela
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél v dvoch vrstvách

Biely UV gél je vhodný na vymodelovanie bielej špičky pri francúzskej manikúre. Využiť ho môžete aj pri iných zdobeniach. Tento UV gél je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal ku kožičke. Každú použitú vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd. V UV lampe sa doba tvrdnutia predĺži na 2 minúty. 

gel v dvoch vrstvach

LED gél na francúzsku manikúru, kreslenie alebo aj na celoplošné zafarbenie. Má mnoho využití pri modelovaní a zdobení nechtov. Je snehovo bielej farby. LED gél má veľmi dobrú pigmentáciu, preto dobre kryje. Nie je potrebné ho nanášať vo veľkých množstvách. Pre dosiahnutie požadovaného výsledku ho postačí naniesť v jednej tenkej vrstve. Tento LED gél vytvrdne v LED a DUAL lampe za veľmi krátky čas, 30 až 60 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019