Blog

Forever pink High light LED gél 4g

SILCARE

ID4455
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 19 kusov
Svetlý ružový LED gél, ktorého veľkou výhodou je super rýchle tvrdnutie v LED alebo v dual lampe. Čas tvrdnutia v týchto lampách je 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 4.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý ružový LED gél, ktorého veľkou výhodou je super rýchle tvrdnutie v LED alebo v dual lampe. Čas tvrdnutia v týchto lampách je 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý, no netreba sa ľakať. Je to výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Farebný gél nanášajte na modeláž v tenkých vrstvách, ktoré môžete zopakovať.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Farba LED gélu po nanesení

LED gél svetlej ružovej farby vaše nechty krásne rozžiari. Na nechty ho naneste v tenkej vrstve aspoň dvakrát. Nanášajte ho plochým štetcom. Dbajte na to, aby nezatekal. Ak sa tak stane, zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom. Tento gél tvrdne v LED alebo UV lampe. V LED lampe je tvrdnutie kratšie, 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. 

farba led gelu po naneseni

LED gél jemnej pastelovo ružovej farby. Nanášame ho na necht plochým prírodným štetcom v tenučkej vrstve. Vrstvy môžeme opakovať aj viac krát, ale vďaka vysokej pigmentácii gélu to nie je potrebné. Nanesený LED gél necháme vytvrdnúť v LED alebo DUAL lampe 30 až 60 sekúnd. Dĺžka tvrdnutia záleží od výkonu danej lampy. V UV lampe LED gél vytvrdne, no čas tvrdnutia je 2 minúty.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021