Blog

Pure black High light LED gél 4g

SILCARE

ID4464
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 32 kusov
Čierny LED gél, ktorého veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe. Rovnako rýchlo vytvrdne aj v dual lampe. Naneste ho na vymodelovaný necht v tenkej... Celý popis
Naša cena 4.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny LED gél, ktorého veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe. Rovnako rýchlo vytvrdne aj v dual lampe. Naneste ho na vymodelovaný necht v tenkej vrstve a nechajte vytvrdnúť v lampe 30-60 sekúnd. Lepkavosť neodstraňujte a vrstvu môžete zopakovať. Na záver použite vrchný LED gél pre lesk. Tento farebný LED gél môžete použiť aj na zdobenie nechtov. Rýchlym tvrdnutím vám šetrí čas.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Tmavá farba gélu

LED gél čiernej farby. Je vhodný na prekrytie celej plochy nechtov alebo iba na zdobenie. Gél je stredne hustý a jeho používanie je jednoduché. Plochým štetcom si naberte malé množstvo gélu a naneste na nechty v tenkej vrstve. Zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom. Na vytvrdnutie vložte ruky do LED lampy na 30 až 60 sekúnd alebo do UV lampy na 2 minúty. Nechty zafixujte vrchným gélom. 

tmava farba gelu

Čierny LED gél so silnou pigmentáciou vhodný na zdobenie nechtov alebo na celoplošné zafarbenie. LED gél aplikujeme na necht pomocou štetca alebo kovového pera. Nanášame ho počas modelovania alebo až na hotovú modeláž. Vďaka dobrej krycej schopnosti ho postačí naniesť v tenučkej vrstve 1 až 2 krát. Na vytvrdnutie gélu použijeme LED alebo DUAL lampu a necháme ho tam 30 až 60 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021