Blog

Biely pigment so zlatým leskom 3g


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Pigment trochu hrubšej zrnitosti. Neleští sa. Môžete ho primiešať do UV gélu, akrylu alebo do laku na nechty. Po vmiešaní sa zmení obyčajný gél na veľmi... Celý popis
Naša cena 2.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Pigment trochu hrubšej zrnitosti. Neleští sa. Môžete ho primiešať do UV gélu, akrylu alebo do laku na nechty. Po vmiešaní sa zmení obyčajný gél na veľmi pekný gél so zlatými čiastočkami. Pigment môžete nanášať aj do výpotku, kedy získate výraznejší efekt.
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 3.3 cm
farba biela, zlatá

Pigment zamiešaný do UV gélu

Pigment po zmiešaní s čiernym UV gélom zanechá necht čierny so zlatým leskom. Z obyčajného čierného UV gélu si tak môžete vytvoriť čierny UV gél so zlatými čiastočkami.

zamiesany pigment

 

Pigment vo výpotku

Pigmentový prášok je vo výpotku čierného UV gélu. Necht s čierným podkladom ostane striebornej farby s jemným zlatým odleskom.

pigment a výpotok

Pigment vo výpotku bielého UV gélu

Po aplikácii tohto pigmentu do výpotku bielého podkladu ostanú nechty biele so zlatým odleskom. 

vypotok biely podklad

Aplikácia bieleho pigmentu so zlatým leskom

Pigmentový prášok nanesieme na vopred pripravené nechty. Pomocou aplikátora nanesieme pigment na lepkavý necht, ktorý neleštíme. Pigment má krásne zlaté odlesky, ktoré oživia zdobenie nechtov. Na nanesený pigment aplikujeme záverečnú vrstvu gélu.

Postup pri miešaní pigmentu do gélu

Pigment zamiešame do gélu a nanesieme ho buď na celý necht, alebo len na požadované miesto. Necháme ho vytvrdnuť v UV lampe 2 minúty. Veľké množstvo pigmentu môže spôsobiť, že gél v UV lampe nevytvrdne. Následne nanesieme nadlak podlak.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020