Blog

Červený termo pigment 0,5g


ID5272
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Termo prášok, ktorý je určený na vytvorenie vlastných termo gélov. Môžete ho zamiešať aj do gél laku, akrylu ale aj do klasického laku na nechty. Veľmi... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo prášok, ktorý je určený na vytvorenie vlastných termo gélov. Môžete ho zamiešať aj do gél laku, akrylu ale aj do klasického laku na nechty. Veľmi dobre sa rozpúšťa a nevytvára hrudky. V chlade je červený a s pribúdajúcou teplotou sa farba vytráca a bude viditeľná farba gélu, alebo iného použitého materiálu. Na vzorkách je pigment vmiešaný do číreho, bieleho a ružového UV gélu. Vlastnosti gélu sa nijak nemenia a tvrdne v UV lampe 2 minúty.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba červená

Termo pigment vmiešaný do UV gélu

Na vzorkách je do číreho, bieleho a ružového UV gélu vmiešaný červený termo pigment, ktorý sa prispôsobuje aktuálnej teplote. V chlade ja viditeľná farba pigmentu s farbou gélu, avšak pri zmene teploty sa farba vytráca a ostáva viditeľná už len farba použitého gélu. 

 

Termo pigment, ktorý stráca svoju farbu v závislosti od teploty. Má sýtu červenú farbu. Pri vyšších teplotách sa farba vytráca. Je možné ho zmiešať s akýmkoľvek gélom, gél lakom, akrylom alebo klasickým lakom. Malé množstvo pigmentu zmiešame s čírym, bielym alebo farebným UV gélom. Vytvoria sa nám rôzne odtiene. Gél aplikujeme na necht a necháme polymerizovať v UV lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019