Blog

Čierny termo pigment 0,5g


ID5277
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 10 kusov
Čierny pigment, ktorý mení farbu podľa teploty. Vďaka tejto jeho vlastnosti si môžete namiešať vlastný termo gél, gél lak, akryl, alebo lak. Zamiešaním... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny pigment, ktorý mení farbu podľa teploty. Vďaka tejto jeho vlastnosti si môžete namiešať vlastný termo gél, gél lak, akryl, alebo lak. Zamiešaním do farebného gélu bude mať v chlade kombinovanú farbu gélu a pigmentu. S pribúdajúcim teplom sa však farba pigmentu začne vytrácať a viditeľná bude práve farba použitého gélu. Pigment sa veľmi dobre rozpúšťa a bezo zvyškov. Nevytvára hrudky. Takýto namiešaný gél alebo iný materiál nestráca svoje vlastnosti, teda sa nemení ani čas tvrdnutia. Na vzorkách bol vmiešaný pigment do číreho, bieleho a ružového gélu.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba čierna

Vlastný termogél s termo pigmentom

Na vzorkách bol do číreho, bieleho a ružového gélu vmiešaný čierny termo prášok, ktorý mení farbu podľa akutálnej teploty. V chlade prevláda kombinácia pigmentu s farbou zvoleného gélu, a naopak v teple je výraznejšia farba gélu. môžete ho vmiešať do akejkoľvek farby gélu, laku, gél laku alebo akrylu. 

 

Čierny termo pigment pre zvýraznenie farby alebo vytvorenie nových odtieňov. V teplom prostredí sa je jeho farba stráca. Do gélu postačí primiešať maličké množstvo čierneho pigmentu a následne ho naniesť na necht. Gél necháme ako vždy, polymerizovať v UV LED alebo DUAL lampe. Je možné ho primiešať aj do akrylu, gél laku, laku alebo akrylových farieb.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019