Blog

Jemný modrý pigment na smoke nechty


ID5443
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný pigment s výraznou farbou, ktorý sa veľmi dobre rozpúšťa. Je určený na dymové nechty. Tie vytvoríte na tmavom podklade pomocou bieleho gélu. Nanesiete... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný pigment s výraznou farbou, ktorý sa veľmi dobre rozpúšťa. Je určený na dymové nechty. Tie vytvoríte na tmavom podklade pomocou bieleho gélu. Nanesiete biely gél v nepravidelných líniách a cleanerom a štetcom rozpijete gél do stratena. Po vytvrdnutí v lampe nasypte do výpotku tento smoke pigment a prebytočný pigment, ktorý sa nezachytí jednoducho otrepte. Ozdobené nechty pretrite vrchným finish gélom. Pigment môžete použiť aj klasicky a zamiešať ho do gélu, laku, alebo akrylu.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba modrá
dĺžka 2.7 cm

Smoke pigment na nechty modrej farby. Pigment pod UV žiarením svieti, ale aj na dennom svetle je krásne pestrý. Vďaka nemu vieme na nechte vytvoriť moderné a veľmi trendy dymové zdobenie. Biely UV gél nanesieme na necht podľa fantázie. Štetcom a cleanerom biely gél roztiahneme a necháme polymerizovať v UV, LED alebo Dual lampe. Na vytvrdnutý vzor do výpotku vklepeme pigment a zvyšok oprášime. Prelakujeme nechty leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019