Blog

Modro fialový termo prášok 0,5g


ID5275
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Termo pigment určený na vytvorenie vlastných termo gélov, termo gél lakov, termo akrylu ale aj na termo lak na nechty. Postačí vmiešať potrebné množstvo... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo pigment určený na vytvorenie vlastných termo gélov, termo gél lakov, termo akrylu ale aj na termo lak na nechty. Postačí vmiešať potrebné množstvo do zvoleného materiálu. Množstvom použitého pigmentu si určujete aj sýtosť farby. Ak ho vmiešate do farebného gélu tak v chlade bude prevládať farba, ktorá vznikla kombináciou farebného gélu a modrého pigmentu. S pribúdajúcim teplom sa však farba pigmentu vytráca a viditeľná ostane len farba použitého gélu. Pigment sa veľmi dobre rozpúšťa a nevytvára hrudky. Vytvorené vzorky boli zhotovené vmiešaním pigmentu do číreho, bieleho a ružového gélu. Gél, ale ani iný použitý materiál nestráca svoje vlastnosti, čiže nemení sa ani čas tvrdnutia v lampe.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba modrá , fialová

Modrý termo pigment miešaný s UV gélmi

Vzorky boli vytvorené vmiešaním modrého termo pigmentu do číreho, bieleho a ružového gélu. Po vmiešaní materiál, ktorý použijete nemení svoje vlastnosti ani konzistenciu, takže sa nemení ani doba vytvrdnutia v lampe. 

Farebný termo pigment má modro fialovú farbu. Pri zmene teploty sa jeho farba vytráca. Malé množstvo pigmentu primiešame do číreho gélu. Primiešať ho môžeme kľudne aj do farebného gélu, čím nám vzniknú nové odtiene. Zmiešaný gél aplikujeme štetcom na necht a necháme polymerizovať v lampe. Modro fialový pigment je možné primiešať aj do akrylu, gél laku alebo klasického laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019