Blog

Neonovo červený pigment na smoke nechty


ID5440
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 6 kusov
Žiarivo červený jemný pigment, ktorý je ideálny na dymové zdobenie nechtov. Smoke nails sú momentálne novinkou na trhu. Zdobenie nie je náročné a je najkrajšie... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Žiarivo červený jemný pigment, ktorý je ideálny na dymové zdobenie nechtov. Smoke nails sú momentálne novinkou na trhu. Zdobenie nie je náročné a je najkrajšie na tmavom podklade. Naneste na necht trochu bieleho gélu a štetcom namočeným v cleaneri tento biely gél porozpíjajte po nechte. Po vytvrdnutí naneste do výpotku pigment. prebytočný pigment, ktorý sa do výpotku nezachytil odstráňte a necht pretrite vrchným gélom. Pigment sa pekne rozpije a vytvorí dymové zdobenie nechtov. Môžete ho však použiť aj na klasické prifarbenie gélov, lakov aj akrylov.
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba červená
dĺžka 2.7 cm
štítok Novinka

Dymový pigment na nechty, ktorým vytvoríme zaujímavé a pestré zdobenie. Oranžovo červený pigment je možné vmiešať aj do UV gélu alebo gél laku, a tak vytvoriť nový odtieň alebo zvýrazniť pôvodnú farbu. Dymové zdobenie vytvoríme tak, že nanesieme biely UV gél. Cleanerom a štetcom tento gél roztiahneme a vytvoríme efekt dymu. Po vytvrdnutí v lampe, do výpotku vklepeme pigment a následne prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020