Blog

Neonovo oranžový dymový pigment smoke


ID5439
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebne výrazný pigment s jemnou štruktúrou. Veľmi dobre sa rozpúšťa. Je určený na zdobenie smoke nails ale môžete ho použiť aj na klasické zafarbenie... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebne výrazný pigment s jemnou štruktúrou. Veľmi dobre sa rozpúšťa. Je určený na zdobenie smoke nails ale môžete ho použiť aj na klasické zafarbenie gélov, lakov a akrylov. Trendy dymové zdobenie vytvoríte pomocou bieleho gélu na tmavom podklade. Biely gél rozpite po nechte cleanerom a po vytvrdnutí aplikujte dymový pigment. Prebytočný prášok odstráňte a povrch nechtov pretrite finish gélom. Práve záverečná vrstva finish gélu zjednotí štruktúru a zvýrazní dymový efekt.
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba oranžová
dĺžka 2.7 cm
štítok Novinka

Ozdobný pigment na nechty jasnej neónovo oranžovej farby, ktorým vytvoríme dymové zdobenie. Na tmavý alebo čierny podklad nanesieme biely gél tenkým štetcom. Ten rozmažeme pomocou cleaneru a necháme polymerizovať v lampe. Do vzniknutého výpotku vklepeme smoke pigment. Použiť môžeme aj viac farieb pigmentu. Hotový vzor zafixujeme leskom alebo finishom. Pigment je možné využiť aj na zvýraznenie farby UV gélu alebo gél laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019