Blog

Neonovo oranžový pigment svietiaci v tme 1g


ID4309
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Pigment, ktorý svieti v tme na oranžovo. Aby pigment v tme pekne vynikol, je potrebné ho vystaviť slnečnému žiareniu. Na nechty sa neaplikuje leštením.... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Pigment, ktorý svieti v tme na oranžovo. Aby pigment v tme pekne vynikol, je potrebné ho vystaviť slnečnému žiareniu. Na nechty sa neaplikuje leštením. Pigment zmiešajte spolu s malým množstvom gélu, akrylu alebo aj laku. Urobiť tak môžete pomocou štetca alebo pomarančového drievka. Po zmiešaní naneste gél na nechty a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Ak ste do gélu primiešali viac pigmentu, môže sa stať, že nechty budú v lampe tvrdnúť dlhšie.
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 1.5 cm
farba oranžová

Neonovo oranžový pigment na profesionálne využitie. Pigment sa primiešava do gélu, akrylu alebo laku pre zvýraznenie farby alebo vytvorenie nových odtieňov. Primiešavame ho v malých množstvách aby sa neznehodnotil použitý UV gél alebo akryl. Nechty ozdobené týmto pigmentom v tme svietia na oranžovo. Aby nechty svietili, vystavte ich slnečnému žiareniu, alebo inému intenzívnemu zdroju svetla.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019