Blog

Neonovo ružový pigment na smoke nail


ID5441
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Jemný pigment, ktorým vytvoríte dymové nechty. Toto zdobenie je najvýraznejšie na tmavom podklade a vytvára sa pomocou bieleho gélu. Ten naneste nepravidelne... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemný pigment, ktorým vytvoríte dymové nechty. Toto zdobenie je najvýraznejšie na tmavom podklade a vytvára sa pomocou bieleho gélu. Ten naneste nepravidelne na necht a štetcom namočeným v cleaneri rozpite okraje bieleho gélu. Napokon vložte do lampy vytvrdnúť. Do lepkavého výpotku, ktorý pri tvrdnutí vznikol, nasypte tento pigment a prebytočný prášok oprášte. Takéto zdobenie zafixujte gélom. Táto vrstva aj zjednotí celé zdobenie a zvýrazní želaný efekt.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba ružová
dĺžka 2.7 cm

Jasný ružový smoke pigment na nechty, ktorým vytvoríme rýchlo a jednoducho dymové zdobenie. Pred samotným nanesením pigmentu si nechty vymodelujeme. Môžeme zvoliť tmavý, ale aj svetlý podklad. Tenkým štetcom aplikujeme biely gél, ktorý pomocou cleanera rozmažeme. Necháme necht vytvrdnúť v lampe. Jemným štetcom vklepeme pigment do výpotku a prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019