Blog

Neonovo ružový pigment na smoke nail


ID5441
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Jemný pigment, ktorým vytvoríte dymové nechty. Toto zdobenie je najvýraznejšie na tmavom podklade a vytvára sa pomocou bieleho gélu. Ten naneste nepravidelne... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemný pigment, ktorým vytvoríte dymové nechty. Toto zdobenie je najvýraznejšie na tmavom podklade a vytvára sa pomocou bieleho gélu. Ten naneste nepravidelne na necht a štetcom namočeným v cleaneri rozpite okraje bieleho gélu. Napokon vložte do lampy vytvrdnúť. Do lepkavého výpotku, ktorý pri tvrdnutí vznikol, nasypte tento pigment a prebytočný prášok oprášte. Takéto zdobenie zafixujte gélom. Táto vrstva aj zjednotí celé zdobenie a zvýrazní želaný efekt.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba ružová
dĺžka 2.7 cm

Jasný ružový smoke pigment na nechty, ktorým vytvoríme rýchlo a jednoducho dymové zdobenie. Pred samotným nanesením pigmentu si nechty vymodelujeme. Môžeme zvoliť tmavý, ale aj svetlý podklad. Tenkým štetcom aplikujeme biely gél, ktorý pomocou cleanera rozmažeme. Necháme necht vytvrdnúť v lampe. Jemným štetcom vklepeme pigment do výpotku a prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019