Blog

Neonovo žltý smoke pigment


ID5437
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 10 kusov
Neónový dymový pigment na smoke nails. Pomocou neho a bieleho gélu vytvoríte trendy dymové zdobenie, ktoré najkrajšie vynikne na čiernom alebo inom tmavom... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neónový dymový pigment na smoke nails. Pomocou neho a bieleho gélu vytvoríte trendy dymové zdobenie, ktoré najkrajšie vynikne na čiernom alebo inom tmavom podklade. Naneste trochu bieleho gélu a pomocou štetca a cleaneru gél rozpite po nechte. Nechajte vytvrdnúť v lampe a do výpotku aplikujte pigment. Prebytočný prášok odstráňte a necht pretrite vrchným finish gélom. Pigment môžete použiť aj ako iný klasický farebný pigment určený na zafarbenie gélu, laku alebo akrylu.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba žltá
dĺžka 2.7 cm

Neonovo žltý smoke pigment, ktorým vytvoríme moderné, dymové zdobenie. Na vopred vymodelovaný necht s tmavým podkladom nanesieme biely UV gél. Za pomoci štetca a cleanera biely gél rozmažeme a vložíme do lampy na vytvrnutie. Pigment vklepeme do výpotku a zafixujeme leskom alebo finishom. Neónový pigment môžeme vmiešať do UV gélu alebo lesku, a tak spestriť alebo zmeniť odtieň farby.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019