Blog

Neónový fialovo ružový smoke pigment


ID5444
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Jemný dymový pigment, ktorý sa dobre rozpúšťa. dymový smoke efekt však vytvoríte pomocou bieleho gélu. Ten naneste na necht a štetcom namočeným v cleaneri... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemný dymový pigment, ktorý sa dobre rozpúšťa. dymový smoke efekt však vytvoríte pomocou bieleho gélu. Ten naneste na necht a štetcom namočeným v cleaneri rozmažte okraje. V tejto fáze si vytvárate základ pre dymové zdobenie. Biely gél nechja te vytvrdnúť v lampe a do výpotku aplikujte pigment. Prášok, ktorý sa neuchytil do výpotku odstráňte a dymové zdobenie zafixujte vrchným gélom. Táto vrstva rozpustí pigment a podčiarkne celé zdobenie. Pigment môžete použiť aj na klasické prifarbenie gélov, akrylov aj lakov.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba fialová
dĺžka 2.7 cm

Fialový a veľmi výrazný dymový pigment na vytvorenie zdobenia. Pigment je možné vmiešať do UV gélu alebo laku. Na necht s tmavým podkladom nakreslíme vzor pomocou bieleho UV gélu a tenkého štetca. Ten následne rozmažeme cleanerom. Necht necháme polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí, do vzniknutého výpotku štetcom aplikujeme smoke pigment a následne vzor zafixujeme finishom alebo klasickým čírym lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019