Blog

Neónový fialovo ružový smoke pigment


ID5444
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jemný dymový pigment, ktorý sa dobre rozpúšťa. dymový smoke efekt však vytvoríte pomocou bieleho gélu. Ten naneste na necht a štetcom namočeným v cleaneri... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemný dymový pigment, ktorý sa dobre rozpúšťa. dymový smoke efekt však vytvoríte pomocou bieleho gélu. Ten naneste na necht a štetcom namočeným v cleaneri rozmažte okraje. V tejto fáze si vytvárate základ pre dymové zdobenie. Biely gél nechja te vytvrdnúť v lampe a do výpotku aplikujte pigment. Prášok, ktorý sa neuchytil do výpotku odstráňte a dymové zdobenie zafixujte vrchným gélom. Táto vrstva rozpustí pigment a podčiarkne celé zdobenie. Pigment môžete použiť aj na klasické prifarbenie gélov, akrylov aj lakov.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba fialová
dĺžka 2.7 cm

Fialový a veľmi výrazný dymový pigment na vytvorenie zdobenia. Pigment je možné vmiešať do UV gélu alebo laku. Na necht s tmavým podkladom nakreslíme vzor pomocou bieleho UV gélu a tenkého štetca. Ten následne rozmažeme cleanerom. Necht necháme polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí, do vzniknutého výpotku štetcom aplikujeme smoke pigment a následne vzor zafixujeme finishom alebo klasickým čírym lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019