Blog

Neónový tmavo ružový dymový pigment


ID5442
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Jasný a jemný pigmentový prášok, ktorý je určený na najnovšie trendy zdobenie nechtov zvané smoke nail. Tento dymový efekt je najkrajší na tmavom podklade.... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný a jemný pigmentový prášok, ktorý je určený na najnovšie trendy zdobenie nechtov zvané smoke nail. Tento dymový efekt je najkrajší na tmavom podklade. Biely UV gél rozpijete po nechte cleanerom a štetcom. Takto pripravený vložíte do lampy a po vytvrdnutí nasypete do výpotku dymový pigment. Prebytočný pigment, ktorý sa do výpotku nezachytí je nutné otriasť a zdobenie pretrieť finish gélom. Táto záverečná vrstva rozpustí pigmentové zrnká a zjednotí zdobenie. Pigment môžete použiť aj na klasické dofarbenie gélu, laku alebo akrylu.
štítok Novinka
šírka 2.7 cm
výška 1.5 cm
farba ružová
dĺžka 2.7 cm

Smoke pigment krásnej ružovo fialovej farby na zdobenie alebo na zvýraznenie ako aj vytvorenie novej farby UV gélu a gél laku. Smoke nails vytvoríme tak, že na tmavý podklad aplikujeme biely UV gél, ktorý pomocou cleanera rozmažeme. Tak nám vznikne efekt dymu, ktorý necháme vytvrdnúť v lampe. Do výpotku vklepeme smoke pigment a zafixujeme lakom alebo leskom. Malé množstvo pigmentu je možné zmiešať do gél laku alebo UV gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019