Blog

Ružovomodrý chrómový pigment 3g


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Ružový chrómový pigment s modrým leskom. Neleští sa, ani nezanecháva na nechtoch zrkadlový efekt. Pre jemný nádych nechtov je vhodné vmiešať pigment do... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Ružový chrómový pigment s modrým leskom. Neleští sa, ani nezanecháva na nechtoch zrkadlový efekt. Pre jemný nádych nechtov je vhodné vmiešať pigment do gélu. Ak chcete výraznejšiu farbu tak pigment vmasírujte do výpotku. Môžete ho vmiešať aj do laku na nechty, alebo akrylu.
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 1.5 cm
farba ružová, modrá

Pigmentový prášok zamiešaný do UV gélu

Pigment je zamiešaný do čierneho UV gélu. Po nanesení ostal necht tmavo fialovej farby.

zamiesany do geluPigment vo výpotku na čiernom podklade

Ružovomodrý pigment nanesený do výpotku UV gélu. Na nechte je podklad čiernej farby.

vo vypotku

Pigment vo výpotku na bielom podklade

Po aplikácii pigmentu na biely podklad ostal necht svetlo ružovej farby. Má jemné modré odlesky. Pigment je vo výpotku UV gélu.

biely podklad

Postup pri miešaní ružovomodrého pigmentu do gélu

Pigment zamiešame do gélu a nanesieme ho buď na celý necht, alebo len na požadované miesto. Necháme ho vytvrdnuť v UV lampe 2 minúty. Pre intenzitu farby môžme vrstvy zopakovať. Na záver nanesieme nadlak podlak.

Postup pri nanesení pigmentu

Pigment má širokú paletu možností svojho využitia. Najintenzívnejšiu farbu pigmentu docielime tak, že ho vmasíruje do výpotku. Na vopred pripravený necht zľahka nanesieme pigment ktorý neleštíme. Potom môžme pokračovať v modelácií alebo naniesť záverečný gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019