Blog

Ružový termo pigment 0,5g


ID5273
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Prášok, ktorý sa veľmi dobre rozpúšťa a vytvára z klasických gélov, lakov, gél lakov a akrylov termo materiál, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty.... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Prášok, ktorý sa veľmi dobre rozpúšťa a vytvára z klasických gélov, lakov, gél lakov a akrylov termo materiál, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty. V chlade prevláda namiešaný odtieň a s pribúdajúcim teplom sa farba pigmentu stráca a je viditeľný farebný gél, do ktorého ste vmiešali pigment. Takto si veľmi ľahko vytvoríte vlastné termo gély a termo laky. Kombináciou s rôznymi farbami získate s jedným práškom rôzne odtiene. Materiál nestráca svoje vlastnosti. Gély tvrdnú v lampe 2 minúty. Na vzorkách bol pigment vmiešaný do číreho, bieleho a ružového gélu.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba ružová

Termo pigment v UV géloch

Na vozrkách môžete vidieť ružový termo pigment vmiešaný do čírého, bieleho a ružového UV gélu. Termo prášok mení svoju farbu podľa aktuálnej teploty. Je možné ho vmiešať do UV gélu, akrylu, gél laku a laku, čím sa však nezmení ich konzistencia ani vlastnosti. 

 

Ružový termo pigment, ktorý stráca svoju farbu v závislosti od teploty. Môžeme ho zmiešať do číreho alebo farebného gélu, akrylu, gél laku alebo klasického laku. Malé množstvo pigmentu zmiešame s gélom a následne aplikujeme na necht. Necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo DUAL lampe. Pigment sa dobre rozpúšťa. Pomocou neho vieme vytvoriť množstvo nových odtieňov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019