Blog

Svetlo červený termo prášok 0,5g


ID5271
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Ohnivo červený prášok, ktorý je citlivý na teplo a pri zmene teploty mení aj svoju farbu. Môžete ho vmiešať do laku, gél laku, UV gélu, alebo akrylu. Pokojne... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ohnivo červený prášok, ktorý je citlivý na teplo a pri zmene teploty mení aj svoju farbu. Môžete ho vmiešať do laku, gél laku, UV gélu, alebo akrylu. Pokojne môžete použiť číry, biely ale aj farebný. Pigment sa veľmi dobre rozpúšťa a nevytvára hrudky. Po vmiešaní do číreho sa farba s pribúdaním teploty vytratí a bude viditeľný len číry gél. Zamiešaním do bieleho gélu dosiahnete marhuľovú farbu, ktorá sa bude meniť do bielej. Zamiešaním pigmentu s farebným gélom si vytvoríte vlastný termo gél. Rovnaký efekt zmeny pri teplote vytvára tento pigment primiešaný aj do iných materiálov.
štítok Novinka
farba červená , oranžová
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Termo prášok vmiešaný do gélov

Červený pigmentový prášok, vmiešaný do číreho, bieleho a ružového gélu. Ak prášok zamiešate do bieleho gélu, tak výsledný efekt bude v marhuľovej farbe. Prášok však môžete vymiešať aj do vami zvoleného farebného gélu, kedy si sami vytvoríte odtieň termo gélu. 

Sýty pigment na nechty pestrej červeno oranžovej farby, ktorý mení farbu pri zmene teploty. Môžeme ho zamiešať do akrylu, gélu, gél laku alebo laku. Pigment sa vie pekne rozpustiť, a tak vytvoriť jednoliatu farbu. Malé množstvo pigmentu zamiešame do gélu a následne nanesieme na necht. Necháme vytvrdnúť v lampe. Primiešaním pigmentu do farebného gélu sa vytvorí vždy nový odtieň.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019