Blog

Zlatozelený magnetický cat eye pigment


ID5361
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Pigment s jemnými kovovými časťami, vďaka ktorým sa pôsobením magnetu vytvorí zdobenie. Môžete ho vmiešať do číreho gélu, gél laku alebo laku. Najkrajší... Celý popis
Naša cena 1.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pigment s jemnými kovovými časťami, vďaka ktorým sa pôsobením magnetu vytvorí zdobenie. Môžete ho vmiešať do číreho gélu, gél laku alebo laku. Najkrajší efekt dosiahnete na čiernom podklade. Pigment môžete aplikovať aj do výpotku, Prebytočný prášok oprášiť štetcom a nechty pretrieť finishom. Tak priložte magnet a keď vidíte vzor vložte do lampy na vytvrdnutie. V prípade laku držte magnet nad nechtom dlhšie, aby lak zaschol a aby sa zdobenie udržalo na vrchu.
štítok Novinka
farba zlatá, zelená
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
výška 1.5 cm

Farba pigmentu

Ozdobný pigment má zeleno zlatú farbu. Obsahuje kovové častice, vďaka ktorým vznikne na nechte vzor. Pred vytvrdnutím priložíme nad necht magnet a chvíľku počkáme. Hotové nechty necháme v  lampe polymerizovať. Na záver prelakujeme UV leskom alebo finishom.

Ozdobný prášok na nechty, ktorý obsahuje kovové častice. Zlatý pigment zmiešame s gélom, gél lakom alebo finishom. Nanesieme ho na necht a priložíme magnet. Vytvorí sa nám vzor, ktorý necháme polymerizovať v lampe. Magnetickým pigmentom je možné vytvoriť množstvo nových odtieňov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019