Blog

  1. Broskyňový BIO UV gél 5 ml

Broskyňový BIO UV gél 5 ml


ID2534
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Žltooranžový svieži gél na spevnenie prírodných nechtov. Môžete ho používať rovnako ako gél lak, alebo ako podlak a nadlak použite 1-fázový BIO UV gél. BIO gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Na povrchu sa vytvára výpotok, ktorý utriete čističom gélu.
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba oranžová , žltá
objem 5 ml

Gél na mliečnom tipe

Gél je nanesený na mliečny tip v dvoch vrstvách. Po vytvrdnutí je svetlo oranžovej farby. Pomocou BIO gélu sa nechty nepredlžujú. Slúži iba na spevnenie prírodných nechtov. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe a zafixujte vrchnou vrstvou. Používajte ho spolu s podkladom. 

na tipe

Reálna farba gélu

BIO gél si pred použitím premiešame pomarančovým drievkom alebo štetcom. Pigment sa zvykne usadiť na dne kelímka, preto je potrebné ho premiešať. BIO gél má jemnú broskyňovú až žltú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho v dvoch vrstvách, ale pre intenzívnejšiu farbu vrstvy opakujeme. Každú vrstvu necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Ako poslednú vrstvu volíme nadlak podlak.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019