Čokoládovo hnedý BIO gél 5 ml


ID4006
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Farebný BIO gél na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť... Celý popis
Bežná cena 4.29
Ušetríte 54% 2.30
Naša cena 1.99
Zľava platí do 23.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný BIO gél na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Na záver naneste vrchnú vrstvu BIO gélu, ktorá vráti nechtom lesk. Po vytvrdnutí sa vytvorí výpotok, preto je potrebné nechty očistiť pomocou čističa gélu.

Farba BIO gélu

Gél pred použitím premiešajte. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca v tenkých vrstvách. Nezabudnite použiť podkladovú vrstvu. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver použite vrchný BIO gél a odstráňte výpotok.

farba

Práca a aplikácia gélu na necht

Je to gél s krásnou čokoládovo hnedou farbou. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. Môžme ho použiť na zdobenie alebo celoplošne farbenie nechtu. Nanášame ho na vopred pripravené a vymodelované nechty. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách, ktoré opakujeme viac krát. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máme 9W UV lampu doba tvrdnutia sa predlžuje na 4 minúty. Na záver celé zafixujeme nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018