Čokoládovo hnedý BIO gél 5 ml


ID4006
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 5 kusov
Farebný BIO gél na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť... Celý popis
Bežná cena 4.29
Ušetríte 54% 2.30
Naša cena 1.99
Zľava platí do 25.04.2018
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Farebný BIO gél na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Na záver naneste vrchnú vrstvu BIO gélu, ktorá vráti nechtom lesk. Po vytvrdnutí sa vytvorí výpotok, preto je potrebné nechty očistiť pomocou čističa gélu.

výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba hnedá
objem 5 ml

Farba BIO gélu

Gél pred použitím premiešajte. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca v tenkých vrstvách. Nezabudnite použiť podkladovú vrstvu. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver použite vrchný BIO gél a odstráňte výpotok.

farba

Práca a aplikácia gélu na necht

Je to gél s krásnou čokoládovo hnedou farbou. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. Môžme ho použiť na zdobenie alebo celoplošne farbenie nechtu. Nanášame ho na vopred pripravené a vymodelované nechty. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách, ktoré opakujeme viac krát. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máme 9W UV lampu doba tvrdnutia sa predlžuje na 4 minúty. Na záver celé zafixujeme nadlakom podlakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018