Fialový perleťový BIO gél 5 ml


ID2076
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 6 kusov
Farebný BIO gél na zdobenie i maľovanie prírodných nechtov. V kombinácii s modelovacími BIO gélmi je ideálny na spevnenie mäkkých, tenkých nechtov. V UV... Celý popis
Bežná cena 4.29
Ušetríte 30% 1.30
Naša cena 2.99
Zľava platí do 10.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný BIO gél na zdobenie i maľovanie prírodných nechtov. V kombinácii s modelovacími BIO gélmi je ideálny na spevnenie mäkkých, tenkých nechtov. V UV lampe tvrdne 2-4 minúty, čas závisí od sily UV lampy. Používajte ho ako druhú vrstvu.

Farba BIO gélu

Tento BIO gél má fialovo hnedú farbu. Má jemnú perleť, preto je potrebné ho pred nanášaním premiešať. Je určený na spevnenie prírodných nechtov. Nanáša sa ako druhá vrstva.

farba bio gelu

Hustota BIO UVgélu

Tento UV gél má zvláštnu fialovú farbu s odtieňom do hnedej. Keďže obsahuje aj jemnú striebornú perleť, je potrebné ho pred nanášaním na nechty premiešať. Urobiť tak môžeme pomarančovým drievkom alebo pomocou štetca. Je stredne hustý a vhodný na zdobenie alebo maľovanie nechtov. Nanášame ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu UV gélu necháme v 36W UV lampe 2 minúty. Ak máme iba 1-žiarovkovú UV lampu, doba tvrdnutia sa predĺži na 5 minút. Po vytvrdnutí utrieme výpotok čističom UV gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017