Blog

  1. Lososový BIO gél 5 ml

Lososový BIO gél 5 ml


ID2075
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Perleťový BIO gél na spevnenie nechtov. Môžete ním nechty zdobiť, alebo ho natrieť na celú plochu nechta. Nezabudnite použiť podkladový a vrchný BIO gél. V UV lampe tvrdne 2-4 minúty. Spolu s modelovacími BIO gélmi je vhodný na spevnenie tenkých a mäkkých nechtov, pretože ním môžete na nechte modelovať C oblúk. Táto technika neslúži na predlženie ale len na spevnenie.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba oranžová
výška 2.5 cm
objem 5 ml

BIO gél s perleťou

BIO gél je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho v dvoch vrstvách. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Vrchnou vrstvou pri spevňovaní prírodných nechtov je vrchný BIO gél. Vzniknutú lepkavosť po vytvrdnutí odstráňte čističom. 

perlet

Farba a konzistencia tohto UV gélu

Bio UVgél je na nechty šetrnejší. Má lososovú farbu s jemnou perleťou. Môžme ho aplikovať na vopred vymodelované necht alebo na svoj prírodný. Vhodný na kreslenie alebo ako náhrada gél laku. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách. Pre intenzívnu farbu vrstvy aplikujeme viac krát. Nechávame ho v UV lampe tvrdnúť 2 minúty. Jeho odstránenie je možné aj kozmetickým acetónom. Na záver ho zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019