Lososový BIO gél 5 ml


ID2075
Odošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Perleťový BIO gél na spevnenie nechtov. Môžete ním nechty zdobiť, alebo ho natrieť na celú plochu nechta. Nezabudnite použiť podkladový a vrchný BIO gél.... Celý popis
Bežná cena 4.29
Ušetríte 54% 2.30
Naša cena 1.99
Zľava platí do 25.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Perleťový BIO gél na spevnenie nechtov. Môžete ním nechty zdobiť, alebo ho natrieť na celú plochu nechta. Nezabudnite použiť podkladový a vrchný BIO gél. V UV lampe tvrdne 2-4 minúty. Spolu s modelovacími BIO gélmi je vhodný na spevnenie tenkých a mäkkých nechtov, pretože ním môžete na nechte modelovať C oblúk. Táto technika neslúži na predlženie ale len na spevnenie.

BIO gél s perleťou

BIO gél je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho v dvoch vrstvách. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Vrchnou vrstvou pri spevňovaní prírodných nechtov je vrchný BIO gél. Vzniknutú lepkavosť po vytvrdnutí odstráňte čističom. 

perlet

Farba a konzistencia tohto UV gélu

Bio UVgél je na nechty šetrnejší. Má lososovú farbu s jemnou perleťou. Môžme ho aplikovať na vopred vymodelované necht alebo na svoj prírodný. Vhodný na kreslenie alebo ako náhrada gél laku. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách. Pre intenzívnu farbu vrstvy aplikujeme viac krát. Nechávame ho v UV lampe tvrdnúť 2 minúty. Jeho odstránenie je možné aj kozmetickým acetónom. Na záver ho zafixujeme vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018