Ružový BIO gél 5 ml


ID3543
Odošleme ešte dnes! Máme posledné 4 kusy
Farebný BIO gél na spevnenie prirodzených nechtov. Ako podklad, ale aj na stavbu nechta použite modelovacie BIO gély. Farebnú vrstvu nanášajte 2 alebo... Celý popis
Bežná cena 3.59
Ušetríte 45% 1.60
Naša cena 1.99
Zľava platí do 25.04.2018
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Farebný BIO gél na spevnenie prirodzených nechtov. Ako podklad, ale aj na stavbu nechta použite modelovacie BIO gély. Farebnú vrstvu nanášajte 2 alebo 3 krát, aby sa zjednotila farba. Dbajte na to, aby gél nezatiekol ku kožičke. Každá vrstva musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Výpotok odstránite čističom gélu.

výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba ružová
objem 5 ml

Nanesený BIO gél na nechte

BIO gél je určený na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho pomocou plochého štetca ako druhú vrstvu. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe a odstráňte výpotok.

na nechte

Ako pracovať s BIO gélom

BIO gél má príjemnú svetlo ružovú farbu. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. Na vopred pripravené a vymodelované nechty nanášame gél opatrne a precízne. Dbáme aby nezatiekol až na kožtičku. Nanášame ho pomocou štetca v dvoch tenkých vrstvách. BIO gél tvrde v UV lapme 2 minúty a v LED lampe 30-60 sekúnd. Výpotok medzi vrstvami nezotierame. Nakoniec na nechty nanesieme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018