Blog

  1. Ružový BIO gél 5 ml

Ružový BIO gél 5 ml


ID3543
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Farebný BIO gél na spevnenie prirodzených nechtov. Ako podklad, ale aj na stavbu nechta použite modelovacie BIO gély. Farebnú vrstvu nanášajte 2 alebo 3 krát, aby sa zjednotila farba. Dbajte na to, aby gél nezatiekol ku kožičke. Každá vrstva musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Výpotok odstránite čističom gélu.
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba ružová
objem 5 ml

Nanesený BIO gél na nechte

BIO gél je určený na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho pomocou plochého štetca ako druhú vrstvu. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe a odstráňte výpotok.

na nechte

Ako pracovať s BIO gélom

BIO gél má príjemnú svetlo ružovú farbu. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. Na vopred pripravené a vymodelované nechty nanášame gél opatrne a precízne. Dbáme aby nezatiekol až na kožtičku. Nanášame ho pomocou štetca v dvoch tenkých vrstvách. BIO gél tvrde v UV lapme 2 minúty a v LED lampe 30-60 sekúnd. Výpotok medzi vrstvami nezotierame. Nakoniec na nechty nanesieme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019