Telový BIO gél s perleťou 5 ml


ID2535

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Farebný BIO gél telovej farby s jemnou perleťou. Môžete ho použiť aj ako kamuflážny BIO gél. Perleť nieje príliš výrazná. Aplikujte ho ako druhú vrstvu gélu. Nechajte v UV lampe tvrdnúť 2 minúty. Utrite lepkavý výpotok čističom gélu a naneste vrstvu 1-fázového alebo číreho gélu.

Farba BIO gélu

BIO gél slúži na spevnenie prírodných nechtov. Nanáša sa ako druhá vrstva. Ako podklad použite podkladový BIO gél. Na nechty ho nanášajte v tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť. Pre vrátenie lesku použite na záver vrchný BIO gél.  Vzniknutý výpotok odstráňte čističom. 

farba

Konzistencia BIO gélu

Tento Bio gél má príjemnú telovú farbu s jemnučkou perleťou. Gél pred používaním premiešame kovovým perom alebo pomarančovým drievkom. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. BIO gél aplikujeme na vopred vymodelované nechty. Nanášame ho pomocou štetca v tenkých vrstvách minimálne 2 krát. Každú vrstvu vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Nanášame ho opatrne a precízne. Ako záverečnú vrstvu zvolíme nadlak podalk. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017