Blog

  1. Telový perleťový BIO gél 5 ml

Telový perleťový BIO gél 5 ml


ID4240
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Telový BIO gél na spevnenie prirodzených nechtov. Má striebornú perleť. Nechty s ním sú nenápadné, no pekne upravené. Aplikuje sa na prebrúsené odmastené nechty s primerom a tenkou vrstvou podkladového BIO gélu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Tenkú vrstvu zopakujte 2 až 3 krát a pokračujte s modelovaním nechtu, alebo naneste vrchný BIO gél. Lepkavý výpotok utrite buničinou namočenou v čističi gélu, až z poslednej vrstvy celkom na záver.
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba ružová , hnedá
objem 5 ml

Perleť v bio gély

BIO gél slúži na spevnenie prírodných nechtov. Je tmavej farby a obsahuje jemnú perleť, ktorá pekne odráža svetlo. Pred použitím ho premiešajte. Nanášajte ho na nechty v tenkých vrstvách. Ako podklad použite podkladový BIO gél a na záver naneste vrchný. BIO gél je s výpotkom, ktorý je potrebné po vytvrdnutí odstrániť. 

perlet

Tento Bio gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanáša sa na vymodelované nechty, alebo ho môžeme aplikovať počas modelovania. Pomocou štetca ho nanášame v tenkých vrstvách podľa potreby. Po vytvrdnutí zanecháva Bio gél na sebe lepkavý film, ktorý nezotierame. Za 2 minúty vytvrdne v 36W UV lampe, alebo v 9W UV lampe za 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019