Blog

  1. Tmavý ružový BIO gél 5 ml

Tmavý ružový BIO gél 5 ml


ID4241
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový, nie výrazný BIO gél na spevnenie a trvácnejšie lakovanie. Obsahuje drobné trblietky, ktoré po nanesení nie sú výrazné. Z toho dôvodu je vhodné ho pred použitím premiešať. Je vhodné kombinovať ho so stavebnými BIO gélmi, ktorými svoje prirodzené nechty spevníte a správne vytvarujete. Pre použitie je nutná UV lampa, pretože tieto gély v nej musia vytvrdnúť. Čas závisí od sily lampy. V 36W lampe sú to 2 minúty. Vytvrdnutím sa na povrchu vytvára lepkavý film, ktorý neodstraňujte, lebo vytvára väzbu medzi vrstvami. Odstráňte ju až celkom na koniec cleanerom.
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
farba ružová
objem 5 ml

Farba BIO gélu

Týmto gélom sa nedá predlžovať. Slúži iba na spevnenie prírodných nechtov. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Záverečnou vrstvou pri spevňovaní nechtov je vrchný BIO gél. Naneste ho v tenkej vrstve, nechajte vytvrdnúť a odstráňte výpotok. 

farba

 

 

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho počas modelovanie, alebo na prírodný necht celoplošne. Pred nanesením na prírodný necht je potrebné nechty zmatniť, odmastiť a aplikovať primer. Ako prvú aplikujeme základnú vrstvu Bio gélu, a potom pokračujeme s farebným Bio gélom. Bio gél sa dá z nechtu odstrániť aj pomocou kozmetického acetónu. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019