Tmavý ružový BIO gél 5 ml


ID4241
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Ružový, nie výrazný BIO gél na spevnenie a trvácnejšie lakovanie. Obsahuje drobné trblietky, ktoré po nanesení nie sú výrazné. Z toho dôvodu je vhodné... Celý popis
Bežná cena 4.29
Ušetríte 54% 2.30
Naša cena 1.99
Zľava platí do 23.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružový, nie výrazný BIO gél na spevnenie a trvácnejšie lakovanie. Obsahuje drobné trblietky, ktoré po nanesení nie sú výrazné. Z toho dôvodu je vhodné ho pred použitím premiešať. Je vhodné kombinovať ho so stavebnými BIO gélmi, ktorými svoje prirodzené nechty spevníte a správne vytvarujete. Pre použitie je nutná UV lampa, pretože tieto gély v nej musia vytvrdnúť. Čas závisí od sily lampy. V 36W lampe sú to 2 minúty. Vytvrdnutím sa na povrchu vytvára lepkavý film, ktorý neodstraňujte, lebo vytvára väzbu medzi vrstvami. Odstráňte ju až celkom na koniec cleanerom.

Farba BIO gélu

Týmto gélom sa nedá predlžovať. Slúži iba na spevnenie prírodných nechtov. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Záverečnou vrstvou pri spevňovaní nechtov je vrchný BIO gél. Naneste ho v tenkej vrstve, nechajte vytvrdnúť a odstráňte výpotok. 

farba

 

 

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho počas modelovanie, alebo na prírodný necht celoplošne. Pred nanesením na prírodný necht je potrebné nechty zmatniť, odmastiť a aplikovať primer. Ako prvú aplikujeme základnú vrstvu Bio gélu, a potom pokračujeme s farebným Bio gélom. Bio gél sa dá z nechtu odstrániť aj pomocou kozmetického acetónu. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018