Blog

Arkone čokoládovo hnedý akryl 7 ml

ARKONE

ID4523
ARKONE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 24 kusov
Akrylový púder bez glitrov. Po zmiešaní s akryl liquidom je akryl tmavohnedý. Môžete ho použiť na francúzsku manikúru, celoplošne na jednofarebné nechty,... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový púder bez glitrov. Po zmiešaní s akryl liquidom je akryl tmavohnedý. Môžete ho použiť na francúzsku manikúru, celoplošne na jednofarebné nechty, alebo na rôzne 3D zdobenia. Keďže schne na vzduchu, nebudete k nemu potrebovať UV lampu. Pre uľahčenie práce je vhodné použiť štetec s prírodným vlasom.
farba hnedá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Zdobenie

Akrylový púder čokoládovej farby. Aby sa dalo s akrylom pracovať, je nutné ho zmiešať s acrylic liquidom. Následne hmotu vzniknutú na štetci, nanášajte roztláčaním na necht. Akryl schne na vzduchu, takže je s ním potrebné pracovať rýchlo. Zdobenie môžete na záver pretrieť vrchným lakom.

Zdobenie

Tmavo hnedý farebný akryl je určený na zdobenie a spestrenie nechtov. Pomocou prírodného štetca ho aplikujeme spolu s akryl liquidom na špičku nechta alebo celoplošne. Šikovné ruky môžu vytvoriť rôzne 3D zdobenie. Na necht ho ukladáme pomerne rýchlo, lebo počas modelovania akrylová hmota tvrdne. Farebný prášok je po zmiešaní s liquidom tmavší. Táto farba sa zachová aj po vytvrdnutí.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021