Blog

Arkone krémový akryl 7 ml

ARKONE

ID3470
ARKONE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Svetložltý krémový akrylový prášok vhodný na zdobenie nechtov či na francúzsku manikúru. Je nevyhnutné používať ho spolu s acrylic liquidom. Kombináciou... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetložltý krémový akrylový prášok vhodný na zdobenie nechtov či na francúzsku manikúru. Je nevyhnutné používať ho spolu s acrylic liquidom. Kombináciou týchto dvoch produktov vznikne akrylová hmota vhodná na tvarovanie nechtov či ozdôb. Akryl tvrdne na vzduchu takže je potrebné s ním rýchlo pracovať.
farba žltá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Akryl po nanesení

Akrylový púder môžeme využiť na predlžovanie nechtov, na zafarbenie špičky pri francúzskej manikúre alebo na vytváranie rôznych 3D ozdôb. Hmotu vhodnú na modelovanie získame zmiešaním akrylu a acrylic liquidu. Zmiešame ich priamo na štetci. Akryl štetcom roztláčame a tak nechty modelujeme. Necháme  ich uschnúť voľne na vzduchu. Keďže hmota tvrdne rýchlo, musíme s ňou aj rýchlo pracovať. Vrchným lakom na záver vrátime farbe lesk.

akryl po nanesenie

Akryl má svetlú krémovú farbu. Je vhodný nielen na zdobenie, ale aj na farebnú špičku. Použijeme ho tak, že namočíme štetec do liquidu a následne do akrylového púdru. Na štetci sa vytvorí guľôčka hmoty, ktorú aplikujeme na necht a vymodelujeme. Tá počas modelácie schne, preto pracujeme rýchlo.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020