Fuchsiový farebný akryl 7 ml


ID3090
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Ružovo fialový akryl na zdobenie i modelovanie nechtov. Farebné akrylové prášky môžete použiť na vytváranie 3D ozdôb, alebo na farebnú francúzsku manikúru,... Celý popis
Naša cena 1.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo fialový akryl na zdobenie i modelovanie nechtov. Farebné akrylové prášky môžete použiť na vytváranie 3D ozdôb, alebo na farebnú francúzsku manikúru, či na jednofarebné nechty. Na vytvorenie akrylovej hmoty vhodnej k práci je nutné použiť acrylic liquid.

Zdobenie

Francúzska manikúra akrylovým práškom. Aby bol prášok použiteľný, je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Štetec namočený v liquide ponorte do akrylu a roztláčaním ho naneste na necht. Pracujte s nim rýchlo. Schne na vzduchu. Zdobenie na záver zafixujte vrchným lakom. Akryl je vhodný na predlžovanie nechtov ale aj na vytváranie rôznych ozdôb.

zdobenie

Krásny fialovo ružový akrylový púder na predlžovanie nechtov a tvorbu nail artu. Štetec s prírodným vlasom namočíme do liquidu a následne do farebného púdru. Na špičke štetca sa vytvorí guľôčka s akrylovou hmotou, ktorú aplikujeme na necht a vymodelujeme. Necháme vytvrdnúť na vzduchu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018