Kráľovsky modrý akryl 7 ml


ID3469
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tmavomodrý farebný akryl používajte spolu s acrylic liquidom. Namočte štetec do liquidu a vložte špičku do akrylového prášku. Vzniknutou guľôčkou modelujte alebo zdobte nechty. Farebné akrylové prášky tvrdnú na vzduchu.

Farba prášku po uschnutí

Akrylový púder výraznej modrej farby. Vhodný na predĺženie nechtov, na ozdobenie špičky pri francúzskej manikúre alebo vytváranie rôznych 3D ozdôb. Malé množstvo prášku zmiešajte s liquidom priamo na štetci. Hmota, ktorá vznikla, schne na vzduchu, preto ju rýchlo roztláčajte na nechty. Na modelovanie použite vhodný štetec. Zdobenie zafixujte vrchným lakom. 

farba prasku po uschnuti

Je to púder na modelovanie a zdobenie nechtov. Pomocou neho vytvoríte 3D ozdoby, ale aj klasickú farebnú francúzsku manikúru. Má kráľovskú modrú farbu. Prášok je vždy potrebné zmiešať s liquidom. Na modelovanie akrylu použijeme štetec z prírodného vlasu. Nevkladáme ho do lampy, pretože schne na vzduchu.

O tovare

farba modrá
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018