Blog

Modrý akryl 7 ml


ID3465
Vašu objednávku odošleme hneď v piatok Máme viac ako 10 kusov
Akrylový prášok je nutné používať s tekutinou zvanou acrylic liquid. Len zmiešaním týchto dvoch produktov vytvoríte akrylovú hmotu vhodnú na modelovanie... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový prášok je nutné používať s tekutinou zvanou acrylic liquid. Len zmiešaním týchto dvoch produktov vytvoríte akrylovú hmotu vhodnú na modelovanie nechtov, či ozdôb. Akryl tvrdne na vzduchu.
farba modrá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Farba po nanesení

Modrý akylový púder je po zmiešaní s liquidom pripravený na nanášanie. Pomocou štetca ho roztláčajte a tatko nechty modelujte. Je vhodný na predĺženie, vytváranie zdobení alebo rôznych 3D ozdôb. K tvorbe akrylových nechtov nie je potrebná UV lampa, prášok schne na vzduchu. S púdrom pracujte rýchlo. Ako poslednú vrstvu môžete na zdobenie naniesť číry lak. 

farba po naneseni

Modrý akrylový púder s dobrou pigmentáciou. Púder spolu s liquidom zmiešame pomocou štetca a aplikujeme na necht. Modelujeme rýchlo, aby nezaschol. Je vhodný aj na tvorbu nail art a 3D zdobenia. Môžete ho však použiť aj na modelovanie, alebo na farebnú špičku pri francúzskej manikúre. Po vytvrdnutí sú nechty tvrdé a pevné.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020