Blog

Neonovo zelený akryl 7 ml


ID3092
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Krikľavo zelený akryl na zdobenie i modelovanie akrylových nechtov. Namočte štetec do acrylic liquidu a potom špičku štetca ponorte do akrylového prášku.... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krikľavo zelený akryl na zdobenie i modelovanie akrylových nechtov. Namočte štetec do acrylic liquidu a potom špičku štetca ponorte do akrylového prášku. Na konci štetca sa vytvorí guľôčka akrylu, s ktorým môžete pracovať. Akryl tvrdne na vzduchu, takže UV lampa nieje potrebná.
farba zelená
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Neónové zdobenie

Akrylový púder neónovo zelenej farby. Môžete ho využiť na letné zdobenie nechtov. Aby bol prášok použiteľný je potrebné ho zmiešať s liquidom. Štetcom namočeným v liquide naberte prášok  a pomocou roztláčania modelujte necht.  Akryl je vhodný na modelovanie nechtov, 3D ozdôb alebo zdobenie. Pracujte s nim rýchlo, schne na vzduchu. Ako konečnú vrstvu použite vrchný lak. 

neonove zdobenie

Pestrý neónový prášok na letné akrylové nechty. Ideálne na teplé letné dni. Prášok zmiešame spolu s liquidom pomocou prírodného štetca a vzniknutú hmotu aplikujeme na necht. Pracujeme rýchlo, pretože akryl postupne tvrdne bez použitia lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020