Neonovo zelený akryl 7 ml


ID3092
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Krikľavo zelený akryl na zdobenie i modelovanie akrylových nechtov. Namočte štetec do acrylic liquidu a potom špičku štetca ponorte do akrylového prášku.... Celý popis
Naša cena 1.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krikľavo zelený akryl na zdobenie i modelovanie akrylových nechtov. Namočte štetec do acrylic liquidu a potom špičku štetca ponorte do akrylového prášku. Na konci štetca sa vytvorí guľôčka akrylu, s ktorým môžete pracovať. Akryl tvrdne na vzduchu, takže UV lampa nieje potrebná.

Neónové zdobenie

Akrylový púder neónovo zelenej farby. Môžete ho využiť na letné zdobenie nechtov. Aby bol prášok použiteľný je potrebné ho zmiešať s liquidom. Štetcom namočeným v liquide naberte prášok  a pomocou roztláčania modelujte necht.  Akryl je vhodný na modelovanie nechtov, 3D ozdôb alebo zdobenie. Pracujte s nim rýchlo, schne na vzduchu. Ako konečnú vrstvu použite vrchný lak. 

neonove zdobenie

Pestrý neónový prášok na letné akrylové nechty. Ideálne na teplé letné dni. Prášok zmiešame spolu s liquidom pomocou prírodného štetca a vzniknutú hmotu aplikujeme na necht. Pracujeme rýchlo, pretože akryl postupne tvrdne bez použitia lampy.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018