Blog

Neónový ružovo oranžový akryl 7 ml


ID4488
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Výrazný farebný akryl vhodný nielen na letné obdobie. V tégliku neonovo ružový, no po zmiešaní s liquidom naberá farba na sýtosti a je výrazný neónovo... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Výrazný farebný akryl vhodný nielen na letné obdobie. V tégliku neonovo ružový, no po zmiešaní s liquidom naberá farba na sýtosti a je výrazný neónovo ružový až červenooranžový. Veľmi pekná, jasná a výrazná farba. Môžete ho použiť na akékoľvek zdobenia, či 3D ozdoby, alebo ho použiť na jednofarebné akrylové nechty. Tento prášok je nutné miešať s liquidom. Takto zmiešaný tvrdne na vzduchu.
farba ružová
objem 7 ml

Zdobenie na nechte

Krásny výrazný oranžovo ružový akrylový púder, môžete použiť či už na zdobenie, alebo na modelovanie celého nechtu. Schne voľne na vzduchu. Je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Po zmiešaní akrylu a liquidu sa na štetci vytvorí hmota, ktorou môžete modelovať. Zdobenie na záver zafixujte vrchným lakom.

Zdobenie na nechte

Tento farebný akryl má typickú letnú farbu. Je neonový ružovo oranžový. Po zmiešaní s liquidom tento akryl ešte naberá na sýtosti. Na necht ho aplikujeme pomocou štetca s prírodným vlasom. Kvalita štetca pri modelovaní akrylom je veľmi dôležitá. Ideálny aj na vytvorenie rôznych 3D ozdôb.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020