Blog

Pastelový modrý akryl 7 ml


ID4487
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 5 kusov
Farebný akryl vhodný na modelovanie 3D ozdôb, alebo na akrylové nechty. Môžete ním vytvárať rôzne zdobenia, ale aj použiť ho na celú plochu nechta. Tento... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Farebný akryl vhodný na modelovanie 3D ozdôb, alebo na akrylové nechty. Môžete ním vytvárať rôzne zdobenia, ale aj použiť ho na celú plochu nechta. Tento akryl je len prášok, ktorý je nevyhnutné miešať spolu s liquidom, vďaka ktorému sa zmení na hmotu tvrdnúcu na vzduchu.
farba modrá
šírka 3.5 cm
výška 1.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Akryl po uschnutí

Akrylový púder vhodný na modelovanie, predlžovanie alebo vytváranie rôznych 3D ozdôb na nechte. Je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom, pomocou štetca. Hmotou, ktorá sa vám vytvorila môžete modelovať necht. Schne na vzduchu, takže nepotrebujete UV lampu. Ako vrchnú vrstvu môžete naniesť číry lak.

Akryl po uschnutí

Farebný akryl určený na spestrenie akrylových a umelých nechtov. Môžeme ho aplikovať celoplošne alebo len na špičku nechtu. Vhodný aj na modelovanie rôznych 3D ozdôb. Aplikujeme ho pomocou prírodného štetca spolu s liquidom. Akrylovú hmotu modelujeme rýchlo, pretože pomaly tvrdne. Má jemnú svetlo modrú farbu. Jeho farba sa nemení ani po zmiešaní s liquidom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020